Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hülyeség ilyen esetben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség ilyen esetben, ha néha hordom az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szétmentünk az exvőlegényemmel,de ő fontos maradt nekem,én is neki,a gyűrű meg szép,igaz,hogy rá emlékeztet(nyilván),de ezek szép emlékek és néha-néha hordanám,ha olyanom van. Ez mennyire gáz?


23L


2014. jún. 12. 00:12
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
84%

Én visszaadtam volna függetlenül attól, hogy mi a szokás, nem tudnék hordani egy olyan gyűrűt, amit azért kaptam, mert úgy gondoltam, hogy egy életre elkötelezem magam a másik mellett. Ha nem fogadja el, akkor sem hordanek egy ilyen gyűrűt. Ha mégis megkérdezi egy későbbi barátod, hogy honnan van, akkor hazudsz, vagy megmondod, hogy a volt vőlegényedtől van?


De te tudod, te érzed, hogy neked hogy jó.

2014. jún. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
92%

Én nem eljegyzésre, hanem karácsonyra kaptam egy nagyon szép ezüst gyűrűt az exemtől. Nagyon szerettem, nagyon csinos volt. Mégis miután szétmentünk, és új kapcsolatom lett, soha nem húztam fel többet, mert el tudom képzelni, milyen rossz lenne a másiknak, hogy a korábbi kapcsolat emlékét viselem. Én sem örülnék az ellenkezőjének.

Most már menyasszony vagyok. A mostani gyűrűm nem a szívem csücske (páromat rábeszélte az eladó egy hozzám kevésbé illő gyűrűre), de minden nap felhúzom, mert tudom, hogy neki sokat jelent és amúgy is a tartalom a lényeg, nem az ékszer. Már kezdek a kicsikével megbarátkozni :)

2014. jún. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Én vissza akartam adni,de ő mondta,hogy szeretné,ha megtartanám. Köves gyűrű egyébként. Azon filózok,hogy kicsit "rossz ómen" lenne hordani,meg hát tényleg valahogy olyan fura érzés lenne,hogy rajtam van,ha mondjuk randiznék,stb... Egyszerűen csak tegnap kicsit rámjött a nosztalgiázhatnék,azért tettem fel ezt a kérdést :)
2014. jún. 12. 13:42
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

"De szep gyűrűd van! Hol vetted?"

"Az exem jegyzett el vele... "

2014. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Ez teljesen OFF, és semmi közöm hozzá, de miért nem mész vissza hozzá?:)
2014. jún. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Jó ember,meg még szeretem is valahol,azt hiszem ő is engem,de bizalmi problémáink voltak,meg belefáradtam,hogy kb az egész kapcsolatot én "vittem". Tehát,ha rajta múlott volna,kb semerre se mozdulunk,szó szerint és átvitt értelemben se. Ezért nem vagyunk már együtt.
2014. jún. 13. 02:04
 17/20 anonim ***** válasza:

Akkor nem is magától jegyzett el?

És milyen bizalmi problémák voltak?

2014. jún. 13. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
39%
Látom lepontoztak...a nők ne tartsák meg a gyűrűt,mert az anyagias...és kedves férfi társaim,ti ugyan mit csináltoj egy csilivili gyűrűvel,amit visszaadtak nektek???Odaadod a következőnek, eladod,vagy berakod a vitrinbe...? Én ugyan vissza nem adnám, én kaptam azt teszek vele amit akarok.Ajándékot nem kérünk, és nem adunk vissza...
2014. jún. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nő vagyok. Én nem hordanám, ha szétmennénk. Vagy visszaadnám, vagy ha neki nem kell, eladnám, be egy ékszerészhez vagy valahova, ahol beveszik. Bár én eljegyzés előtt sem hordtam gyűrűt, mindig úgy voltam vele, hogy ha lesz rá okom (azaz megkérik a kezem), majd akkor hordok gyűrűt.
2014. jún. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mi pl. a saját aranyunkból csináltattuk a gyűrűinket, ugyanannyit adtunk bele, ha ne adj Isten elválnánk, elég csúnya lenne, ha vissza kéne adnom azért, mert a férjem húzta az ujjamra... Amíg nincs másik pasid, hordjad, de én a helyedben eltenném a szekrény mélyére, vagy csináltatnék belőle valami mást.
2014. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!