Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hülyeség ilyen esetben, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség ilyen esetben, ha néha hordom az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szétmentünk az exvőlegényemmel,de ő fontos maradt nekem,én is neki,a gyűrű meg szép,igaz,hogy rá emlékeztet(nyilván),de ezek szép emlékek és néha-néha hordanám,ha olyanom van. Ez mennyire gáz?


23L


2014. jún. 12. 00:12
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
68%
hát randikon ne hangzoztasd, hogy eljegyzéseo gyűrű, de ha neked nem gáz, akkor hordd.
2014. jún. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
55%
Elsővel egyet értek :) egy szép ékszer. Simán hordhatod :)
2014. jún. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
hát én biztos nem hordanám. Én az ékszert nem a kinézete miatt hordom hanem mert jelentése van számomra. Mondjuk lehet azért gondolkozok így mert nem nő vagyok. De ennyi erővel menyasszonyi ruhába is járhatnál például dolgozni mert az milyen fűdeszép...
2014. jún. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Hacsak ritkán hordod akkor az nem baj, de ha új férfit akarsz magadnak akkor jobb ha nem veszed fel.
2014. jún. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
59%
Jegyesség felbontása a jegygyűrű visszaadásával jár....
2014. jún. 12. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Ha nem karikagyűrű (azt vissza szokták kérni),akkor nyugodtan hordhatod. A kutya sem fogja azt hinni, hogy menyasszony vagy.A köves gyűrű csak egy ajándék, amit bárkitől kaphattál, vagy akár te is vehetted. Az ajándékot pedig nem szokták visszakérni.
2014. jún. 12. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%
En sem ertem mit keres nalad az eljegyzési gyűrű. Akár karika, akár Köves, azt illett volna visszaadni, hiszen mar nem vagytok jegyesek....
2014. jún. 12. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
10%
miért kéne visszaadnia???gondolom közös kasszán voltak,és ha úgy vesszük,ugyanúgy az ő pénze is benne van bármennyire is ajándék.Kérdésre válaszolva,nem gáz ha köves és nem karika gyűrű,de én nem hordanám.
2014. jún. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha már mindenki az amerikai féle gyűrűs lánykérést akarja, akkor illene a szokás többi részét is tartani. Tehát ha felbontjátok a jegyességet, akkor az visszajár.
2014. jún. 12. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%
Tényleg ennyire anyagiasak a mai menyasszonyok, hogy az eljegyzés felbontása esetén az első gondolatuk az, hogy "de a gyűrű marad"? Szánalmasak az ilyen nők!
2014. jún. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!