Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogy vagytok az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok az eljegyzési gyűrűvel? Szeretitek? Hordjátok?

Figyelt kérdés

Köves gyűrűt kaptam eljegyzésre, nagyon szeretem, szép, de olykor használhatatlan. Több pici kő van egymás mellett, amiket fogak fognak, állandóan beakad mindenbe.

Tényleg nagyon tetszik és szívesen hordom, a kezemen van, mert attól kaptam, akit mindennél jobban szeretek, de abszolút nem kényelmes viselet, figyelni kell rá. A páromnak baromira rosszul esett, amikor elmondtam neki, hogy akad. Teljesen elkeseredett, hogy nem jól választott.

Persze én nem így látom, honnan tudhatta volna? Nincs felkészítve ilyen ügyekből. :)

Ti hogy vagytok a gyűrűtökkel?



2014. jan. 1. 20:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyétek be egy ékszerészhez, hátha tud rajta alakítani valamit.
2014. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is ékszerész tud vele valamit kezdeni. Pl kicsit 'megreszeli' az éles végeket. Na jó, ez lehet hülyeség, nem értek hozzá, de ő igen. Nekem is van köves gyűrűm, ugyan nem eljegyzési, ráadásul Ománban vettem egy bazárban 3000Ft-ért, és még soha nem esett ki belőle a kő, és nem is akad, szóval biztosan normálisan is meg lehet ezeket csinálni, és nagyon szomorú, hogy ilyen drága gyűrűknél nem figyelnek erre :( Szerintem érdeklődj, hogy ki jó ékszerész a környéketeken.
2014. jan. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én pont ezért ejtettem el megjegyzéseket amikor tudtam hogy mire készül.

Köves gyűrűvel nem tudtam volna mit kezdeni,nekem nem való.

Szerencsére megjegyezte,és egy szép szolid kő nélküli,de mégis mintázott gyűrűm lett.

2014. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Pont az a baj, hogy ő nagyjából tudta milyet szeretnénk, sokszor kacsintgattam rá sanda vigyorral anno egy-egy ékszerbolt kirakatában gyűrűket mutogatva. Aztán jó időre feledésbe is merült az egész, abszolút váratlanul kérte meg a kezemet. Ilyesmit szerettem volna és ilyesmit is kaptam, szóval abszolút nem lehet panaszra okom és nagyon sajnálom, hogy még is sz*rul jártunk vele. Egyikünk sem számított erre. Legalább 7-8 köves gyűrűm van, köztük 1-2 hasonló foglalattal és azok nem akadnak így. Én szeretném hordani, mert szeretem a gyűrűket és ezt sem azért kaptam, hogy a dobozában álljon.

Az átalakíttatást is csak azért sajnálom, mert a párom gondolom nem két fillért fizetett az általa tökéletesnek vélt gyűrűre és akkor most beviszem valahova, ahol ráköltünk még egy kisebb vagyont. Gondolom, ha a köveket lejjebb lehet helyezni, az nem 2 ezer forint lenne. Azért majd rákérdezek.

2014. jan. 2. 10:48
 15/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon vékony fehérarany cirkónia köves gyűrűm van (1db kő van benne). Tavaly decemberben jegyzett el a párom. Én imádom hordani, minden nap rajtam van. Persze, amikor itthon vagyok, mosogatok, főzök vagy takarítok akkor leveszem. Abszolút nem karcolódik és nekem nem is akad bele semmibe.
2014. jan. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem azért akad bele bármibe is, mert kiállnak a kövek, hanem mert a foglalat nincs rendesen megcsinálva. Ha elviszed egy ékszerészhez simán megcsinálja, így elmondás alapján nem kell lejjebb rakatni majd a köveket, csak alakít a befogásukon és kész. Én nem vagyok ékszerész, a szomszéd az, és nekem pont ez volt a bajom egy kiálló köves gyűrűvel, simán megcsinálták, nem is volt drága. Lehet, hogy a tiéddel más a baj, de azért megnézetheted egy ékszerésszel, az ingyen van.
2014. jan. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én is köves gyűrűt kaptam, 3 kő van benne 2 kicsi, és középen egy nagyobb, szóval nem az a tipikus. Az olyan gyűrűt nem is szeretem.


Én eleve öltözködés után veszem fel a gyűrűimet. Mert az eljegyzésit is hordom a bal kezemen, a karikagyűrűt meg a jobbon. Így nem akad bele semmibe. (Kabádba nem szokott)


Mert amúgy mindkét gyűrűt hordom. Az eljegyzésit. Pedig már 2 éve hogy összeházasodtunk. De nem tudom itthon hagyni...szeretem, enyém, hordom:D


27/N

2014. jan. 3. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!