Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ti hogy vagytok az eljegyzési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy vagytok az eljegyzési gyűrűvel? Szeretitek? Hordjátok?

Figyelt kérdés

Köves gyűrűt kaptam eljegyzésre, nagyon szeretem, szép, de olykor használhatatlan. Több pici kő van egymás mellett, amiket fogak fognak, állandóan beakad mindenbe.

Tényleg nagyon tetszik és szívesen hordom, a kezemen van, mert attól kaptam, akit mindennél jobban szeretek, de abszolút nem kényelmes viselet, figyelni kell rá. A páromnak baromira rosszul esett, amikor elmondtam neki, hogy akad. Teljesen elkeseredett, hogy nem jól választott.

Persze én nem így látom, honnan tudhatta volna? Nincs felkészítve ilyen ügyekből. :)

Ti hogy vagytok a gyűrűtökkel?



2014. jan. 1. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%

Igen, pontosan ez a köves gyűrű hátránya. Én vagy csak alkalmakra venném fel, vagy ha még nincs meg a karikagyűrű, akkor ezt be lehetne cseréltetni egyre.

Én amúgy sem vagyok nagy ékszeres, gyűrűt sem hordok, de természetesen a karikagyűrűmet hordanám, viszont mellé még egy másik, kísérő gyűrű is nekem pl már sok lenne. Bőven elég a karika.

2014. jan. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 gömbicica ***** válasza:
48%

nekem nem volt ilyen akadós az eljegyzési :-

de volt olyan, nem is hordtam, ami kényelmetlen voltszintén beakadt és majdnem leszedte az ujjam((((

lehet buta ötlet, de esetleg átlakittatni laposabbra? és ugy visszarakatni a köveket?


esetleg beszéljétek meg, hogy majd a karikagyürüvel együtt hordva viseled, és addig vegyetek mondjuk egy ezüstöt.


Szegény párod! pedig biztos sokat őrlődött, hogy melyikkel is lepjen meg! és ő a legszebbet akarta!!!

2014. jan. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
84%

Nem tudom, nekem sosem voltak ilyen problémáim... Egy jobban kiálló kő van benne, és több kevésbé kiálló, de semmibe nem akasztottam még bele.


Mondjuk én előtte is hordtam ilyen gyűrűket, kb. 13 évesen kaptam egy picikét a nagymamámtól, azóta, így hozzá voltam szokva.

2014. jan. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Én pont ezért ejtettem el már kijelentéseket erről, hogy a köves gyűrűk beleakadnak a ruhába. Remélem emlékezni fog rá mikor megveszi.
2014. jan. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Van több köves gyűrűm is, de egyik sem akadt még. Az egy dolog hogy kihúzza a pulcsimból, vagy a kabátomból a szálat, ha nem figyelek rá, de jobban idegesít az, hogy egyszer úgy felakadok valahova, hogy széthajlik és elhagyom egy kövét, tönkre teszem.

Nagyon örülök neki, kitett magáért, ez látszik, tényleg nagyon tetszik, de szeretném ha használhatóbb lenne. Az átalakíttatás még eszembe sem jutott, lehet rákérdezek. Remélem a párom lelke sem sínyli meg nagyon. Nem akarom bántani, én sem gondoltam volna erre, mert nem tapasztaltam ilyet a sima ezüst gyűrűimmel, amik már régóta megvannak.

Valami ilyesmi egyszerű kis darab egyébként, pont azért tetszik, mert nem túlzottan kiálló és "hivalkodó" még is szép, pont ilyet szerettem volna, most mégsem örülök a "fogainak".

[link]

2014. jan. 1. 20:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam az eljegyzési gyürümmel. Gyöngyörü szép , álmomban sem kivánhattam volna szebbet . Viszont a kövek nekem is hasonlóképp és módon vannak elhelyezve , gyakorlatilag én vagyok a béna (sosem hordtam gyürüket ..) de nekem is akad elszagattam vele már 2 kötött felsöt és kesztyüt . Ennek ellenére barátkozom vele ha kilépek a lakásböl mindig viselem, ide haza kimélem leveszem házimunkához mint mosogatás , porszívozáshoz nem való szerintem , ahoz féltem is. Párom megérti teljes mértékben.
2014. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, én tényleg nem értem. A képen, amit linkeltél nem egy kiálló fogas gyűrű van, ez szinte teljesen lapos. Ez hogy akadhat bele bármibe is? A fogai is szinte egybeolvadnak a kővel.
2014. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy ilyen, hanem hogy ilyesmi. :) Az enyémnek a fogai nincsenek ennyire ráhajlítva a kövekre, kicsit kiemelkednek, nem teljesen karika a gyűrű. Nem mellesleg nem csak 5 kő van benne, de az már tényleg nem lényeg.

Mindegy, a lényegen nem változtat, akad és kész. Én is szaggatom a pulcsijaimat, kötött kesztyűt pedig még nem is mertem húzni amióta megvan. Igyekszek odafigyelni rá én is és itthon szintén nem hordom, de akkor is sajnálom.

2014. jan. 1. 21:19
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Karikagyűrűt hordtam a bal kezemen, esküvő után a jobbon már. Ha kaptam volna köveset, azt is együtt választottuk volna ki, pont ilyen okok miatt.
2014. jan. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában én se hordom, mert már másodjára esett ki belőle a kő. Először is nagyon szerencsém volt, megtaláltam a zsebemben a követ, elvitte a férjem megcsináltatni, épp, hogy eltelt 1 hónap, nemrég megint kiesett. Csak napok múlva találtam meg itthon a követ, de most is szerencsém volt, hogy itthon esett ki, nem az utcán. Szóval ezután nem nagyon fogom hordani, csak alkalmakkor, mert nagyon rossz mindig figyelni rá. Meg ez is belekadat mindenbe, volt, hogy megkarcoltam vele valakit meg kiszakítottam vele valamit.
2014. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!