Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt olyan kapcsolatod, ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod, ami komolynak tűnt, aztán kiderült hogy mégsem volt az?

Figyelt kérdés

Ez lehet hogy hülye kérdés, de engem érdekel.

Volt olyan kapcsolatod ami komoly volt, sok év együtt élés, eljegyzés vagy esetleg a házasságig is eljutottatok, de kiderült hogy mégsem ő volt az igazi?


Én sajnos sokszor érzem, hogy hiába az együtt töltött több mint 5 év, nem halad semmilyen jó irányba a kapcsolatunk, csak tengődünk egy helyben, és maga a kapcsolatunk is olyan mint a hullámvasút.Egyszer fent-egyszer lent.

Mégis azt érzem hogy szeretem, nem is tudnék nélküle élni.Voltunk külön tavaly, és egymás nélkül mind a ketten rosszul voltunk...mégsem a legtökéletesebb a kapcsolatunk, hiába vagyunk együtt...


2013. aug. 12. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt. 9 évig voltunk együtt, eljegyzés, nagy tervek, család, ház, kutya, minden. De nem működött, elhagytam. Pár hónapra rá összejött élete szerelmével, már van neki család, ház, kutya. Csak nem velem. Bízom benne, hogy nekem is eljön az igazi, és nem ő marad...
2013. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, volt.

3 evig voltam valakivel, akiert mindent megtettem volna, aztan kiderult, h egy nagy hazugsag volt reszerol az egesz.

A szitu hasonlo volt, de az igazi sunyisagok csak a szakitas utan derultek ki.

2013. aug. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3 évig voltunk együtt már a gyerekeket terveztük.

Egy nap pozitív terhességi teszt, és ő már el is hagyott.

vagy ő vagy a baba, ilyen kérdés előtt álltam.

tehát ő nem volt életem párja.

2013. aug. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 12 évig voltunk együtt, tiniszerelemként indult és egészen 28 éves koromig vele voltam. Voltak nagyon jó időszakok, de a kapcsolatunk nagy része balhékból és veszekedésekből álltak. Ezeket mind ő kreálta beteges féltékenységével és üldözési mániájával. Szerinte mindenkivel lefeküdtem, holott az igazság az volt, hogy soha "rá sem néztem senki másra", míg együtt voltunk.

Mikor elhagytam, azt hittem, hogy óriási hibát követtem el, hiszen akkor se barátaim, senkim nem volt rajta kívül és hirtelen egyedül maradtam. Aztán megismertem a jelenlegi páromat, akitől csak pozitív dolgokat kapok és rájöttem, hogy mindaz a 12 év, amit a másikra pazaroltam, elvesztegetett idő volt és már sokkal előbb lépnem kellett volna. De sajnos az ember a saját kárán tanul...

2013. aug. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az első házasságom. 5 év együtt járás és együtt élés után összeházasodtunk mert azt hittük ez fontos a születendő gyermekünk miatt. Házasságunk első évében rájöttünk hogy nem a legjobb megoldás volt hogy mi összekössük az életünket. De a gyerekünk miatt próbálkoztunk. Nem ment, így újabb 5 év tehetetlen együttélés után inkább barátsággal elváltunk. Életem egyik legrosszabb döntése volt, hogy nem szakítottunk amikor legelőször gondoltuk hogy ez így nem fog működni..Így elvesztegettünk majdnem 10 évet.. Kár volt..
2013. aug. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%
Volt, 18 éves koromban ismertem meg, 6 és fél évig voltunk együtt, már volt eljegyzés is, de ő egyre jobban beletemetkezett a munkába és már csakis az volt a fontos számára, nem vette észre, hogy tönkreteszi magát, 30 éves sem volt. Felépített egyedül egy nagy házat, holott én ezt sosem kértem tőle, ráértünk volna majd együtt mindent, de hiába beszéltem neki. Volt, hogy éjjel nem birt aludni és elment dolgozni (szobafestő volt) és volt ahol üres volt a ház, bemehetett éjjel is, mert kapott kulcsot. Próbáltam vele megbeszélni, hogy ez így nem lesz jó és hogy én nem ezt várom tőle, de nem tudtunk dűlőre jutni, ő csak a sajátját mondta és nem értette meg, hogy én mit akarok. Már nem úgy viselkedett velem, mint korábban, sokat flegmáskodott meg kötözködött és mikor beteg voltam, nem akart elvinni az orvoshoz, mert neki dolgoznia kell. 4 hónappal az esküvő előtt szakítottam vele, hangsúlyozom, többször is próbáltam vele megbeszélni a dolgot. Rá másfél évre sajnos meghalt, ez lett a munkamánia következménye. Jó úszó volt és belefulladt egy 2 méter mély medencébe, valószínű valami rosszullét jöhetett rá közben. :( ezután sokára, de megtaláltam az igazit, akiről mindig is álmodtam és már 1 éve a férjem. Nála soha nem éreztem azt, hogy valami nem az igazi, vele eljött a tökéletes boldogság! Ha azt érzi az ember, hogy valami nem tökéletes és nem is tudjátok megbeszélni, akkor nem szabad egymás idejét rabolni, mert az jobb nem lesz, csak rosszabb.
2013. aug. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, 5 évig voltunk együtt. Az első 1,5 év jó volt. Utána kb 2 évig még szenvedtünk. Szakítottunk (megjegyzem akkor ott kellett volna véglegesen). Végül kibékültünk és lehúztunk egymás mellett még 1 évet. Az utolsó fél évben már annyira erősen éreztem, hogy nem illünk össze és nagyon nem vagyok boldog, hogy szakítottunk. Együtt is laktunk, gyerek és esküvő volt tervben. De egyre jobban éreztem, hogy én ezt nem vele akarom.


18 évesen jöttünk össze, jól megvoltunk, de felnőttként kiderült, hogy nagyon nem illünk össze és nem azonosak az elképzeléseink a jövőről.


Eleinte bántam, de akkor már kitartottam a döntésem mellett és nem bántam meg kicsit sem.

2013. aug. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!