Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyeztem a páromat de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyeztem a páromat de már egyszer a fejemhez vágta a gyűrűt. Megbocsájtottam neki és visszaadtam. Az a kérdésem h megérné-e ismét megbocsájtani neki?

Figyelt kérdés
Ma reggel jött keresztfiam és a tesóm h menjünk egyet pecázni mivel már nem voltunk jó ideje. Erre a párom ordítozott és megint a fejemhez vágta a gyűrűt. Keresztfiam sírva ment haza. Ő azóta is veszekszik velem, h kevés időt töltök vele. 6 hetes tanfolyamra járok, ő suliba jár és reggel és este is keveset találkozunk viszont hétvégén nem hajlandó a családi programokra eljönni. A tanfolyam előtt éjjel nappal vele voltam és tudom h utána is ez lesz ha csak nem kapok vmi melót. Ki akar sajátítani magának, rajta kívül szinte senkivel se beszélhetek vagy csinálhatok vmit. Mondtam neki h nyugodtan jöhet a baráti társaságomba is meg mindenhova velem, de ő nem akar.

#eljegyzés #viselkedés. kisajátítás
2013. jún. 8. 11:31
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mért akarod mindenképpen megkérni? Én ezt nem értem.
2013. jún. 9. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
bosszantó tud lenni hogy a rendes kedves lányokat nem akarják eljegyezni sem de egy ilyen "hisztigépet" meg igen
2013. jún. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudom, ki hogy van vele, de ez a felnőtt élet. Ideális esetben két ember együtt él, dolgozik, este és hétvégén találkozik. Én pl. reggel nem is szoktam találkozni a férjemmel, mert 6-jár dolgozni, én meg 8-ra, s 7-nél hamarabb felesleges felkelnem. Őt ez nem zavarja, sőt, figyelni is szokott arra, hogy ne ébresszen fel. Ha gyerek lesz, ugyanez lesz, csak én itthon leszek, de ő akkor is dolgozni fog menni... Szóval érted... Aki ezt nem tudja tolerálni, meg azt, hogy rajta függetlenül van családod, azt nem érdemes elvenni. Persze el kell gondolkodni azon is, hogy milyen gyakoriak ezek a családi programok, mert én pl. megőrülnék, ha minden vasárnap az anyósomnál kéne ebédelnem. Ugyanakkor sose juta eszembe, hogy dobáljak bármit, amit a férjem szeretettel adott, legyen az egy gyűrű, vagy akármi. 26N
2013. jún. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sőt, tulajdonképpen semmit se vágnék a férjemhez. Szerinted ez belefér egy normális kapcsolatba? A dobálózás? Szerintem elég gáz. Mi lesz, ha a váza repül?
2013. jún. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!