Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyeztem a páromat de már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyeztem a páromat de már egyszer a fejemhez vágta a gyűrűt. Megbocsájtottam neki és visszaadtam. Az a kérdésem h megérné-e ismét megbocsájtani neki?

Figyelt kérdés
Ma reggel jött keresztfiam és a tesóm h menjünk egyet pecázni mivel már nem voltunk jó ideje. Erre a párom ordítozott és megint a fejemhez vágta a gyűrűt. Keresztfiam sírva ment haza. Ő azóta is veszekszik velem, h kevés időt töltök vele. 6 hetes tanfolyamra járok, ő suliba jár és reggel és este is keveset találkozunk viszont hétvégén nem hajlandó a családi programokra eljönni. A tanfolyam előtt éjjel nappal vele voltam és tudom h utána is ez lesz ha csak nem kapok vmi melót. Ki akar sajátítani magának, rajta kívül szinte senkivel se beszélhetek vagy csinálhatok vmit. Mondtam neki h nyugodtan jöhet a baráti társaságomba is meg mindenhova velem, de ő nem akar.

#eljegyzés #viselkedés. kisajátítás
2013. jún. 8. 11:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
56%
Én már rég ott hagytam volna. Majd akkor elgondolkodna a hiszijén. 22L
2013. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Lehet választani. Futócipő lépésben vagy csicskaegyenruha vigyázzállásban. -:))))
2013. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Menekülj ahogy tudsz, mert ha összeházasodtok már a lapostányért vágja a fejedhez. Az meg fáj.
2013. jún. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
72%

Mázlista a kedvesed én itt vagyok 9 éve párkapcsolatban ebből 8 év együtt élés alig vagyunk együtt a munkája miatt de nem jegyzett el és sem a baráti társaságát nem osztja meg velem (fel sem ajánlja hogy tartsak vele) de a családi programokra sem szokott elvinni


nem ismerlek téged sem a lányt és a kapcsolatotokba sem látok bele így az itt leírtak alapján írom amit

1 valami baja van a menyasszonyodnak amit meg kéne beszélnetek (lehet már adott jelzéseket de te nem vetted a lapot) így mostanában feszültebb és kiakadt

2 mindig ilyen féltékenykedő volt? ha igen akkor próbálj vele beszélni rendesen hogy nincs miért annak lennie stb..

3 párterápia:) lehet hogy segítene!!! mindenesetre BESZÉLGESSETEK KOMMUNIKÁLJATOK mert anélkül csak rosszabb lesz a helyzet:)

+1 bónus:)

hozz fel engem elrettentő példának:)) hogy érezze hogy milyen "jó" dolga van és meg kéne hogy becsülje azt ami van


Akarja amúgy hogy megbocsáss neki? Ha igen akkor csak tőled függ hogy adsz e esélyt neki szereted e annyira hogy a "dolgaival" együtt elfogadod


ha nem akkor meg jobb ha hagyjátokegymást

2013. jún. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha ő minden semmiségért visszadobja a tőled kapott gyűrűt, akkor nem érdemli meg, hogy viselje. Ennyi. Én kidobnám, mint macskát szarni, hülye, hisztis r*banc.


24N

2013. jún. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
En sem adnam vissza. Keresnek egy kevesbe idegbeteg hazisarkanyt.
2013. jún. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
És ha elveszed mi lesz? Havonta elváltok aztán összeházasodtok ha épp nem tetszik neki valami? Idegbeteg és zsarolni akar, ez egy pont jó alkalom arra hogy lezárd végleg.
2013. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
83%

:) én elraknám azt a gyűrűt és elmondanám a "kedvesemnek", hogy ha neki ez a megoldás mindenre, akkor sajna ennek a gyűrűnek más gazdát kell keresni!

Úgy viselkedik, mint egy óvodás! Kb. a 3 évesek szoktak ilyen hozzád vágom hiszit csapni, ha nem kapnak meg valamit! A 3 éveseknél remek módszer, ha elveszed tőle a játékot és kidobod a kukába!

Kérdés, hogy a "kedvesed" hány éves? És agyilag hány évesnek saccolnád?

2013. jún. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Ne legyél buta. Ezzel az idegbeteg nővel akarod leélni az életedet? Nem gondolod, hogy nem véletlen, ha csak te vagy neki..?
2013. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Amennyiben tényleg dobálja a gyűrűt szerintem is azt jelenti, hogy nem érdemli meg, mert semmit sem jelent számára.

Ellenben. Alig találkoztok és hirtelen ötlettől vezérelve te ezt az időt mással töltenéd? Egy nő érzékenyebb időszakában ez nem bölcs. Családi program meg olyan... téged szerethet, de a családodat nem feltétlen, lehet kellemetlenül érzi magát vagy ilyesmi. Ugyanez baráti körrel, de ha foglalkozol vele is nem csak haverok család ha épp nincs tanfolyam se, akkor hagyd. Mellesleg minimum, hogy a keresztfiadtól kérjen bocsánatot és magyarázza el neki, hogy nem csinált semmi rosszat, csak személyes gondja.

2013. jún. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!