Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2015-ben fogok érettségizni, most vagyok 11-es, de még két évem van, mert nyelvi előkészítő osztályba jártam. Érettségim utánra tervezzük az eljegyzést a párommal. Szerintetek akkor költözzek is oda hozzá? Remélem találok diákmunkát, ha nem akkor ő tartana el, ezt megbeszéltük. Szerintetek a szüleim mit szólnának ehhez?
2013. ápr. 6. 17:48
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

8-aska! Mi volt az oka, hogy új párod lett?

Jobban megismerted magadat?

Vagy kinyílt a világ? Találtál "jobbat", hozzád illőbbet?

2013. ápr. 7. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

#11


Egyáltalán nem arról van szó, hogy kinyílt a világ előttem és lecseréltem őt egy jobbra.

Nagyon megváltoztatott engem, és ugyan javamra is vált, mégsem voltam önmagam mellette. Ezt sokáig nem is vettem észre.

Mindig pörgős, társasági ember voltam, és az ő hatására ettől az egésztől elfordultam. Jött az egyetem, meg programok sora, tetszett a társaság, megtaláltam a helyem közöttük. Miközben persze nem hanyagoltam el őt sem, ennek ellenére nem tudta elviselni, hogy ennyien körbevesznek.

Aztán jöttek a problémák, már többet veszekedtünk, mint nyugiban voltunk. Az önbecsülésemet teljesen porrá zúzta.

A kapcsolatunk utolsó havában ismertem meg a páromat. Odafigyelt rám, kedves volt, érdekelte mi van velem, aztán mikor szakított velem az exem, akkor ő továbbra is keresett, vígasztalt. És végül egymásba szerettünk.


És ez az egész úgy történt, hogy az exemmel beszélgettünk gyerekekről, házasságról. Soha nem gondoltam, hogy ez megtörténhet..vagy hogy képes úgy viselkedni ahogy, miközben engem porig aláz.


Persze mindenki mondhatja, hogy ó az én párom sose tenne ilyet.. Hát nem lehet tudni.

Egy nagyon értékes ember, ezt tudom. Kissé konzervatív ugyan, de nagyon jó ember. Egyszerűen csak voltak helyzetek, amiket nem tudott kezelni.. Talán megtanulta.


Hát így történt.


8-aska voltam

2013. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

köszi

(11)

2013. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

ha egyetemre mész vagy ő 99%-ban véget ér az összes kapcsolat....

ez még tini szerelem lehet hogy most nagynak érzed


én is szerelmes vagyok de már nem tudom hányadik pasit gondolom az igazinak...és azt hiszem a mostani sem az..mert foglalt.....

2013. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
2 év mulva már rég meg fogod unni szoval inkább az érettségivel foglalkozz
2013. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
nem fogom őt megunni, és igenis fogllakozom az érettségivel, már az öt tantárgyból egyből letettem, most májusba fogom egy másiknól is
2013. ápr. 10. 15:35
 17/17 anonim ***** válasza:

Én szülő vagyok, sőt nagyszülő is. Ha az én véleményem eltérne a lányaim véleményétől, az nagy valószínűséggel az én korábbi nevelési hibám eredménye lenne.

Ha a szüleid véleménye eltérne a te véleményedtől az teljes mértékben az ő nevelési hibájuk lenne.

Én ezt gondolom válasznak a kérdésedre.

2013. ápr. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!