Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet "férjet fogni",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "férjet fogni", rávenni a pasit hogy önszántából vegyen feleségül?

Figyelt kérdés
Itt viselkedésre, kapcsolat milyenségére gondolok. Milyen közegben érik meg a nagy döntés??
2009. szept. 16. 18:43
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Én azonnal megmondtam neki, hogy ha két éven belül nem jutunk el arra a szintre, hogy érezzük, hogy a másik mellett a helyünk (eljegyzés, neadjisten esküvő), akkor lépek, mert ne vegyük el az esélyt egymstól, hogy megtaláljuk az igazit. Szilveszterkor jár le a két év, de már most rajtakaptam, hogy jegygyűrűket nézeget (és fogja a fejét, hogy milyen drágák :D )

Annyiban talán más ez a dolog, hogy nem garantálja, hogy esküvő lesz a vége, de legalább nem töltök túl sok időt egy kilátástalan kapcsolatban.

2009. szept. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Igen így van, én is szabtam ki várakozási időt, néha forgatja a bizsu gyűrűt az ujjamon meg emlegeti hogy felesége leszek de konkrét dolgok nincsenek. Várok türelmesen, mostanában eszembe sem jut a dolog csak élvezzük az együtt töltött időt. De azért kikötöttem én is, hogy nem várok örökké ha bizonyos ideig nem lép. Erre mgijedt és időt kért, ne legyek türelmetlen meglesz minden!

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a segítséget, aranyosak vagytok!

Szép napot mindenkinek!

2009. okt. 12. 15:01
 23/23 anonim ***** válasza:
jól megrak,majd szólsz neki,hogy útban a kis ogre...
2012. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!