Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hogyan lehet "férjet fogni",...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "férjet fogni", rávenni a pasit hogy önszántából vegyen feleségül?

Figyelt kérdés
Itt viselkedésre, kapcsolat milyenségére gondolok. Milyen közegben érik meg a nagy döntés??
2009. szept. 16. 18:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha még összeköltözni sem akar akkor ott már gond van. Beszéltél már vele erről? Te érzed milyen ez a kapcsolat,megéri e folytatni. Egyébként én is 3éve vagyok a párommal,mi már összeköltöztük de még nem vagyunk házasok.
2009. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
95%
Csak a lúzer vénkisasszonyok akarnak férjet fogni. Ha önszántából nem akar elvenni, annak oka van hidd el. Egyébként meg ha azt akarod, hogy megkérje a kezet, akkor mondd meg neki. Mikor értik már meg a nők, hogy nem értjük a célozgatásokat. A tiszta egyértelmű dolgokat szeretjük. Ha akarsz valamit, nevezd a nevén. Ebből most melyik szót nem ismered???
2009. szept. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
85%

22 évesen nem értem, miért olyan fontos a házasság? én is ennyi vagyok, de eszemben sincs ilyen fiatalon férjhez menni.

felesleges taktikázni. akkor már nem őszinte a kapcsolat. tudni kell kommunikálni.

egyébként ha ennyi idő után sem költöztetek össze, akkor ne sokat várj a párodtól. (persze ez csak akkor érvényes, ha mondjuk valahogy megoldhatóak lennének a feltételek.)


egyébként szerintem nem olyan fontos házasságban élni. legalábbis sokaknak onnantól romlik el a kapcsolat, hogy összeházasodtak. ha eddig is megvoltatok papír nélkül, akkor ne ezen agyalj, hanem örülj, hogy van egy rendes, normális párod. sok embernek már ez is áldás lenne, hidd el. próbálj legalább arra törekedni, hogy költözzetek össze, ez már egy fontos lépcső.

2009. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Nem beszéltünk róla, mert kerüli a "jövő" témát. Félek szóbahozni, nehogy azt hiszi sürgetni akarom. Még otthon él a szüleivel és baromira önállótlan. Ennyi idősen azért már nem kéne ki legyen szolgálva teljesen.. ezt a kényelmet nem akarja ott hagyni szerintem. Tudja hogy mellettem sosem kapná ezt igy meg.

Másrészt én még tanulok és nincs önálló jövedelmem. De legalább utalásszerüen akkor is terítékre kelett volna már kerülnie a témának. Csak játszik velem!!

2009. szept. 17. 08:36
 15/23 A kérdező kommentje:
Hát nem Ő az igazi számomra, az már világos!
2009. szept. 17. 08:52
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Várjál még! Tudom, hogy közhely, de még nagyon fiatalok vagytok. Először próbáljatok meg összeköltözni, és utána jöhet az eljegyzés. Ez komoly elhatározás, nem csak egy gyűrű. Ezt jól meg kell gondolni. A párodnak is. Gondolom, amíg nem látja, hogy pontosan mi lesz, merre is tartotok, addig nem akar felelőtlenül megkérni. És jól is teszi. Az együtt lakás nagy úr ám. Nem mondom, hogy nem fog működni, de volt már olyan a történelemben, hogy együtt járni együtt tudtak, együtt lakni viszont nem. Rá venni nem szabad, majd jön az. Hidd el, neked sem lenne jó, ha mindig úgy néznél rá a gyűrűdre, hogy na tessék, kierőszakoltam. Annál nincs jobb érzés, amikor ő maga jut el addig, hogy veled szeretné leélni az életét.
2009. szept. 17. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyet tegyél. Add önmagadat. Az, hogy ez mit takar én nem tudom, de talán valakinek pont a te stílusod lesz a nyerő és elvesz feleségül. Ne akard megjátszani magad semmiképp, mert előbb-utóbb akkor a házasságban derül ki, hogy ezt is, azt is eltűrtem, de mostmár aztán tele van a hócipőm vele és ráförmedsz, hogy változtasson.... Akkor meg majd szerencsétlen áll ott, mint bálám szamara és nem érti, mit akarsz, ha eddig jó volt! Válni meg sokkal bonyolultabb... Nekem ez a tanácsom!
2009. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Még össze nem jöttem a párommal ő is baromi önállótlan volt. Az anyukája a kávét az ágyba vitte,csak épp a fenekét nem törölte ki. Már a kapcsolat elején megmondtam neki,hogy ez nálam nem fog működni. Főleg hogy én is dolgozni járok,és ha az elején hagyom később csak rosszabb lesz. Ő ezt a kapcsolatot nagyon komolyan gondolta,és rengeteget változott. Egy év után össze költöztünk,és ennek már 8éve. Imádjuk és tiszteljük egymást. Ezt csak azért írtam le hogy szerintem ha két ember igazán szereti egymást,mindent megoldanak megbeszélnek és képesek alkalmazkodni. Ha te a párodban a hajlandóságot sem fedezed fel,hogy lépjen akkor szerintem válts. Még nagyon fiatal vagy.

2009. szept. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
100%

Sztem minden a szerelemtől függ. Mi 2 éve vagyunk együtt a párommal, pár hét után összeköltöztünk és nagyon sokszor beszélgetünk a jövőről, gyerekekről.

Gyerekkori ismerősök vagyunk és a szerelmünk változtatta meg. Tipikus 18 éves link csávó volt, azóta példás társ.

Soha nem próbáltam rávenni hogy kérje meg a kezemet, csak azt éreztettem vele minden percben hogy szeretem és bármikor számíthat rám.

Ha rávenni kell, már régen rossz. Hidd el ha elég érett és veled akar élni, akkor úgyis lépni fog.

Bele ne ess a kibeszélő show szereplőinek hibájába, amikor a lány kéri meg a pasi kezét, az már a ló másik oldala...

2009. szept. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Add önmagad és ne taktikázz. Ha így is kellesz neki, mint feleség, lépni fog. Ha pedig nem, akkor tehetsz bármit.
2009. szept. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!