Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Várjak az eljegyzésre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak az eljegyzésre vagy elhagyjam?

Figyelt kérdés
Én 26 a barátom 31 éves. Kicsivel több, mint 6 éve vagyunk együtt. Régóta szeretnék már vele összeköltözni, de mindig anyagiakra hivatkozva azt mondja, hogy majd később... később. Igaz nem élnénk full luxusban, de ő 170 ezret keres én meg 70 ezret. Én már nem akarok Anyámék nyakán lógni, pár hónap múlva 27 leszek. Hogy néz ez már ki?! Másrészt, ha már az összeköltözéstől is vonakodik, vajon megkéri valaha a kezem?! Komolyan már a szakításon gondolkodom, hátha akkor észbe kap. Kikészít ez az egy helyben toporgás.(Még annyi, hogy folyamatos munkakeresésben vagyok, hogy találjak vmi jobban fizető melót, de egyenlőre nincs jobb :S)
2013. márc. 15. 20:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
34%
az én párom is 31 én meg nyáron leszek 25 mi 1.5 éve járunk, de am nálunk is tök ua. a szitu mint nálatok... én ugy gondolom nekünk csak külföldön lenne lehetőségünk összeköltözni, mert itt én 60 e ft ot keresek ö meg 80 at így nem tudnánk összeköltözni. Vannak igényein pl havi szinten edzőterem meg ilyenek, így h szülökkel élünk ez kényelmes, mert megvan, szerintem ha kimennénk vhova jobban keresnénk, akk lenne pénzünk kisebb kiadásainkra pl edzés, meg ami kell, szóval csak ott lenne esélyünk közös életre. Megállapodtunk h 1 év múlva kimegyünk, viszont én egyre nehezebben bírom itthon, szóval lehet már nyáron menni szeretnék, ha nem jön, valószinü itt hagyom, mert nekem ez így nem élet. Ha szeret velem jön, ha itthon maradunk soha nem lesz pénzünk h összeköltözzünk, tehát nincs értelme a kapcs-nak. Én biztos nem fogom az időmet olyanra vesztegetni aki fél az újtól és fél a változástól. Párom is jól elvan, anya mos, főz mindent elintéz, mondta is h itthon se élt még egyedül nem még külföldön, szóval parázik, fél feladni az életét, h itthon biciklizhet számgép játékok stb stb... mondtam neki h futár kihozza külföldre a cuccokat bringa szgép, meg ilyenek és ugyanugy játszhatna, csak az első pár hónap lenne nehéz, de ő fél. Ha meg gyámoltalan akk felejtős, mert nekem vagány belevaló pasi kell.
2013. márc. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
90%

Igen, az ennyi idő után elég alapvető kellene hogy legyen, hogy minimum, hogy közös jövőt terveztek, összeköltözés, gyerekek, normális esetben mindezek előtt egy esküvővel.


Még soha nem beszéltetek róla, hogy elvenne feleségül?


Ebben az esetben nézd meg, mik a céljaid? Ha szeretnél egy férfit magad mellett, akivel családot alapíthatsz, akkor 6 év után itt az idő, hogy megkeresd. Ez a fiú úgy tűnik, nem kíván elvenni téged feleségül. A nők biológiai órája pedig igen gyorsan elketyeg.

Ha 27 évesen elkezdesz keresni egy férfit, még ha 28 évesen meg is találod, 30 évesen kb el is vesz feleségül, mert addigra nagyjából megismeritek egymást, aztán még összejön egy-két gyerek. Épp időben vagy, hogy lépj. Ha még 3-4 évet elszúrsz így, akkor még kisebb esélyed lesz családra, férjre gyerekekre.


40 évesen meg már a legtöbben nem is igen könnyen tudnak teherbe esni, és az idő elszállt.


Most kell megragadnod még, míg nem késő.


A párodnak mondd el bátran, mi az elképzelésed a jövőtökről. Ha a száját húzva és nem baromira lelkesen megkéri a kezed, NE mondj igent, mert az nem szívből jön.


Persze, azt csinálsz, amit szeretnél. Keress egy olyan fiút, aki tényleg akar téged, egészen.

2013. márc. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
89%

mikor megláttam a kérdést, illetve, hogy mióta pazarlod az idődet erre a pasira, rögtön az ugrott be, hogy te meg mi az ördögre vársz még? miért vártál ennyi ideig egy ilyen pasira? nem értem....


ha konkrét céljaid vannak pl összeköltözés, eljegyzés, esküvő, gyerek, ezeknek a dolgoknak már 1-2 éven belül szóba kellett volna kerülnie, és ha mások a célok, akkor dobni a pasit és keresni olyat akivel ezek a célok azonosak.


teljesen felesleges volt ennyi időt pazarolni olyanra akitől semmit de semmit nem fogsz kapni!


gondold át! még időben vagy, hogy új kapcsolattal is, de férjed, gyerekeid lehessenek. ahogy másik hozzászóló is írta! de ha még 2-3 évet tökölsz, tényleg kifutsz az időből. legalábbis ha gyereket akarsz majd!


a férjemmel mikor összejöttünk én 24, ő 21 éves volt. nagyon hamar letisztáztuk az ilyen dolgokat. a gyereket még ő hozta szóba először:) így nem éltem évekig bizonytalanságban és vártam a sült galambra. az 1. évfordulónk óta élünk együtt. össz vissz másfél éves kapcsolat után összeházasodtunk. most leszünk 3 évesek, és 3 éven belül szeretnénk babát is.


tényleg, egyszer ülj le vele, és beszéljétek meg. ha a célok nem közösek, hagyd el. különben ki tudja hány évet pocsékolsz még el....a semmire!


27/N

2013. márc. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!