Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Várjak az eljegyzésre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak az eljegyzésre vagy elhagyjam?

Figyelt kérdés
Én 26 a barátom 31 éves. Kicsivel több, mint 6 éve vagyunk együtt. Régóta szeretnék már vele összeköltözni, de mindig anyagiakra hivatkozva azt mondja, hogy majd később... később. Igaz nem élnénk full luxusban, de ő 170 ezret keres én meg 70 ezret. Én már nem akarok Anyámék nyakán lógni, pár hónap múlva 27 leszek. Hogy néz ez már ki?! Másrészt, ha már az összeköltözéstől is vonakodik, vajon megkéri valaha a kezem?! Komolyan már a szakításon gondolkodom, hátha akkor észbe kap. Kikészít ez az egy helyben toporgás.(Még annyi, hogy folyamatos munkakeresésben vagyok, hogy találjak vmi jobban fizető melót, de egyenlőre nincs jobb :S)
2013. márc. 15. 20:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
96%
Nehogy amitől azt hiszed majd megijed inkább megkönnyebbüljön! Az ilyen elhagyom, hogy észbe kapjon nem mindig a várt eredményt hozza.
2013. márc. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
95%

Szia!

Szerintem beszéljétek meg komolyabban. Mármint ne csak úgy, hogy "jó lenne összeköltözni már" hanem mondd meg neki, hogy összeszeretnél költözni vele, mert neked ez fontos, és úgy érzed itt az ideje. Ülj le vele, lehet ő is akarja, csak fél a változástól, fél az anyagiaktól, stb. Ez sosem fog kiderülni amíg nem próbáljátok meg, hogy milyen is! Úgyhogy hajrá!

2013. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%

"Komolyan már a szakításon gondolkodom, hátha akkor észbe kap."


Jah vagy lecserél egy 18 évesre akinek nem villog a fején az eljegyzés-esküvő-gyerekek felírat.

2013. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Több mint 6 év után igenis elvárható, hogy konkretizáljuk a jövőnket!!!! És ha úgy gondolja, hogy lecserél egy 18-asra cseréljen, csak billenjen már a mérleg valamerre.
2013. márc. 15. 20:22
 5/23 anonim ***** válasza:
26%

Vagy megkér, vagy dobod.


Ez azután a mély szerelem...

2013. márc. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
Akkor megvan a válasz.. Lépj!
2013. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%

#4

Ezt nem évekre mérik normális embereknél, hanem hogy tart-e ott egy kapcsolat. Ha a pasid még össze sem akar veled költözni akkor kijelenthető hogy még nem. Talán neked is az erőszakoskodás helyett magadba kéne nézni, hogy miért tartotok még mindig itt.

2013. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
En azt nem ertem hogy lehet valakivel csak jarni 6 evig....par honap utan az a lenne a normalis ha osszekoltoznetek meg ugy ismeri meg az ember a masikat akkor jon ele a masik hulyesege.Sztem az agyagiak csak kifogas sokkal kevesebbol is lehet elni boldgan egyutt.Foleg mar a korban is benne vagytok.Bocsass meg h ezt mondom de sztem ebbol nem lesz hazassag.
2013. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
89%
Ha komolyan gondolná veled, akkor már 4-5 éve a felesége lennél. Az eljegyzés pedig nem jelent semmit. Ennyi idő után már összeköltözni is felesleges, hanem össze kéne házasodnotok. A jövedelmetek nem kevés kettőtöknek, ha nincsenek túl nagy igényeitek. Sok több gyerekes család megél ettől kevesebb pénzből is.
2013. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
12%
Az, hogy nem költöztetek még össze az nekem is fura, de mi az hogy egy helyben toporgás? Nem értem, a nők mi a fenéért akarnak állandóan "haladni" valamerre a kapcsolattal? Engem egyszer az egyik barátnőm "fenyegetett" szakítással, csak mert nem akartam elvenni, hát végül szakítottunk. Lehet, hogy a barátodnak is jobb lenne nélküled, mert egy ilyen állandóan valahova haladni akaró nő csak nyűg az ember nyakán. Először csak házasságot akar, majd gyereket, stb.
2013. márc. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!