Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Várjak az eljegyzésre vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak az eljegyzésre vagy elhagyjam?

Figyelt kérdés
Én 26 a barátom 31 éves. Kicsivel több, mint 6 éve vagyunk együtt. Régóta szeretnék már vele összeköltözni, de mindig anyagiakra hivatkozva azt mondja, hogy majd később... később. Igaz nem élnénk full luxusban, de ő 170 ezret keres én meg 70 ezret. Én már nem akarok Anyámék nyakán lógni, pár hónap múlva 27 leszek. Hogy néz ez már ki?! Másrészt, ha már az összeköltözéstől is vonakodik, vajon megkéri valaha a kezem?! Komolyan már a szakításon gondolkodom, hátha akkor észbe kap. Kikészít ez az egy helyben toporgás.(Még annyi, hogy folyamatos munkakeresésben vagyok, hogy találjak vmi jobban fizető melót, de egyenlőre nincs jobb :S)
2013. márc. 15. 20:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
4%
Szakíts vele! Hidd el sokkal jobban jár a barátod.
2013. márc. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

egyáltalán mi a fittyes jó fenéért vártál eddig?

huszonévesen már teljesen normális, ha a párok fél év-1 év után összebútoroznak, hiszen úgy ismerik meg egymást igazán.


nálunk ez kérdések, nyavajgások nélkül ment, pár hónap után nálam volt az összes cucca, nem bántuk meg :) immáron 4 éve élünk együtt, összecsiszolódtunk.


beláthatod, h az ígérgetés csak az időhúzást szolgálja, sztem esze ágában nincs összeköltözni veled. 240ből elég szépen meg lehet élni, még albérletben is.

amúgy ha még nem is laktok együtt, akkor miért vársz eljegyzésre? nálunk ez fordítva történt, meg sztem sok más párnál is.


szakíts, de ne azért, h észbe kapjon, ő már nem fog változni. keress egy céltudatosabb pasit, aki szeret és tisztel téged annyira, h megosztja veled a hétköznapjait.

2013. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem nagyon igazad van már nagyon helyénvaló lenne...

Te se vagy fiatal ő meg pláne.

Nem kell rögtön elhagyni, le kell vele ülni és megbeszélni MINDENT amit gondolsz/érzel.

ÉS megkérdezni őt is miért vonakodik állandóan a továbblépéstől.

Lehet bele se gondolt olyan szinten, mint te, lehet semmi "rossz szándék - nem akarom" nincs mögötte hanem csak valóban jó körülményeket akar.

Néma gyereknek anyja se...

Mindenképp ülj le vele mond el ezeket, kérdezd meg mi a véleménye a jövőről, veled el tudja-e képzelni, mikor akar gyereket/házasságot stb... És, hogy te már szeretnél továbblépni, nem akarsz otthon lakni stb...

Azért majd írj mi lett, én kíváncsi vagyok!

Sok sikert :)

2013. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
92%
És mi lenne, ha nem lerohannád ezzel a vagy összeköltözünk, vagy pápá dologgal, hanem higgadtan, felnőtt módjára megbeszélnéd vele, hogy Te mire vágysz? Az, hogy megpróbálod belekényszeríteni valamibe, tuti nem fog jól elsülni! Mondd el neki őszintén, nem vagdalkozva, hogy szeretnéd, hogy lépjetek egy szintet, szeretnél együtt élni vele. Azért 240 ezerből simán lehet fizetni albérletet, meg élni, sokan ennek a feléből gazdálkodnak egy hónapban, vagy kevesebből. Oké, hogy most bekattantál, te is szeretnéd, hogy haladjon valamerre az életed, értem, hogy feldúl ez a téma. De hidd el, türelemmel többre mész:) Van is erre egy nagyon jó mondás: Amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten is:) Remélem sikerül megbeszélnetek a dolgot:)
2013. márc. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
24%

Jól mondják a társnőid.

Lépjél!


Azután kezdjél el mással elölről egy újabb 6 évet!!

2013. márc. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
27%

"Komolyan már a szakításon gondolkodom... Kikészít ez az egy helyben toporgás"


Ez az!

Ne toporogj egy helyben!

Ha már sikerült volna évekkel ezelőtt kierőszakolnod belőle a házasságot,

már régen egyedülálló anya is lehetnél akár...

2013. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
62%

Külső szemmel én úgy látom, hogy ő nem tervez eljegyzést, házasságot főleg nem.

Én azt ajánlom, hogy ülj le vele és beszéljétek át ezt a dolgot.

Amúgy kérdező, te amiatt szakítanál vele mert még nem volt eljegyzésetek vagy ez csak egy indok rá mert már nem szereted?


Ja és ha eljátszod a szakítást ne csodálkozz, ha végül inkább a párod bele megy, nem "megijed".

2013. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
96%
Ne haragudj, de ha egy 31 éves embernek (tehát nem egyetemista pl.) 6 év kapcsolat alatt sem volt arra igénye sose, hogy összeköltözzön a párjával, én felejtősnek gondolnám. Nem érett még erre (nyilván nemcsak a friss pipihús az oka, hogy sok ilyen korú embernek jóval fiatalabb barátnője van, akinek még nem házasságon, meg gyereken jár az esze, hanem legfeljebb bulizáson), vagy csak simán nem te vagy az, aki olyan vágyakat vált ki belőle, ami a megállapodáshoz vezetne. Kényelmes. Nekem nem egy tapasztaltabb nő mondta, hogy a férfiak nagyon kényelmesek ám, jól elvannak az állóvízben, ha meg jön a mindent elsöprő szerelem, akkor lépnek, addig meg jó, ami van. Szerintem megérdemelnél olyat, aki vágyik rád, aki veled képzeli el az életét. Lehet, hogy nem ő az. Mellesleg ő hol lakik, hogy az anyagiakra hivatkozva nem akar összeköltözni? Anyuka nyalja fényesre nap mint nap a popóját? Mert akkor lehet, hogy csak a gondtalan, felelősségmentes életét félti, nem akar felnőni.
2013. márc. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Utolsónak. Pontosan ezt látom én is. Igen otthon lakik, minimális pénzt lead otthon, aztán anyuka mindent megtesz neki. Kényelmesen jól el van otthon...


Egy nagy beszélgetés lesz köztünk, most már mondjon valamit.

2013. márc. 16. 12:32
 20/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha 18-23 között lennétek azt mondom, nincs még ezzel semmi gond, de így? Én már rég nem lennék vele, ha nem változtatna. Párom nővérével ugyanez volt. 6 évig volt együtt a pasijával, az mindig halogatta az összeköltözést, mert hogy otthon kényelmesebb volt, hogy volt aki főz, mos, takarít, eltartja. Szakítottak is. Mostani barátjával meg már össze is költözött. Beszélj vele, de ha nem juttok közös nevezőre, hagyd.
2013. márc. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!