Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vörös réz eljegyzési gyűrűről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vörös réz eljegyzési gyűrűről hallottatok már?

Figyelt kérdés
A párom szeretne nekem készíteni egyet. Esztergályosként dolgozik. Szerintetek jó ötlet? Én nagyon örülnék neki, mert ilyen csak nekem lenne, és benne lenne a munkája, minden szeretete. :)

2013. febr. 17. 21:08
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat.

arra nem gondoltam, hogy bírja e a bőröm a rezet. Eddig csak ezüst és arany gyűrűim voltak. Bár azt hiszem egyszer volt egy olyan amitől feketedett az ujjam, na majd meglátjuk.

Nem azért esztergál, mert nem tellene arany gyűrűre, kicsit sértő lett az a válasz.

Ha nem sikerül, vagy nem bírom, akkor majd nem hordom, majd csak a karikát.

2013. febr. 20. 20:34
 12/14 anonim ***** válasza:
90%

A keze munkájával akarja megkérni. Szerintem nagyon romantikus.

Nem csak becaplat, kidobja a pultra a pénzt, adj valamit.

Ha már dolgozik vele, akkor szívvel teszi. Személyesebb.

Az én szememben az a gyűrű többet ér, mint a bolti xszázezres.

Az sajna megint más dolog, hogy rész ékszereket nem nagyon használunk(nem tudok róla), ha tud keressen másik szép fémet, vagy ahogy írtad, a karikát viseled, az pedig egy örök emlék.

2013. febr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves Lanfear nagyon szépen köszönöm amit írtál, nagyon jól esett.

Igazából nekem tetszik a réz ötlete, a vörös réz színe pedig szerintem nagyon szép.

Nekem nagyon fontosak a kötödések az emberekhez.

Most egy gyűrűt hordok, amit egyetemi barátnőimmel 5-en vettünk 5 egyforma ezüst gyűrűt. Így minden nap ha rá nézek, megforgatom a kezemen, eszembe jutnak a barátnőim.

Fém választék lehetne még vasból, no azt nem szeretnék.

Jó lenne platinából, vagy titániumból, de ahhoz meg nem tud hozzá jutni.

Nagyon várom már a gyűrűmet :)

2013. febr. 27. 20:44
 14/14 anonim ***** válasza:

"Jó lenne platinából, vagy titániumból, de ahhoz meg nem tud hozzá jutni."


Biztosan lehet kapni aranyrudat is, meg platinarudat is, és akkor tudna esztergálni belőle. Igaz, kicsit költséges, de írtad, a pénz nem számít...

2013. márc. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!