Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzési összejövetel/ party?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzési összejövetel/ party?

Figyelt kérdés
Eljegyzés után kell tartani családi összejövetelt? Mert mi a párommal nem szeretnénk, mert nagyon feszült lenne az egész. Ismerik egymást a szülők vagy is már találkoztak apukám munkahelyéből adódoan az anyukák ha látják egymást köszönnek és ennyi. Elég ha az esküvőn találkozik egyzerre mindenki nem?
2013. jan. 22. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Márciusban esküszünk, nekünk sem volt, feleslegesnek tartjuk! Egyáltalán nem szükséges, ha ti nem szeretnétek! :)
2013. jan. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi sem tartjuk létfontosságúnak. Köszönöm :)
2013. jan. 22. 14:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem tartottunk. Kettesben voltunk, mikor a párom megkért, aztán a következő telefonbeszélgetésünk alkalmával elmondtam anyunak, ő továbbadta apunak, és ennyi volt.
2013. jan. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Hallottam már eljegyzési összejövetelről. Műtermi fotózás is volt. Esküvő viszont "érdeklődés hiányában" elmaradt.

Vagyis a nagy szerelemnek vége lett és szétmentek.

Akik viszont csak csendesen ketten húzták fel a gyűrűt azoknál még mindig tart a boldog házasság.

2013. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy amikor megkértem a kezét, akkor kettesben voltunk.


Kb. 2 hónapra rá tartottunk eljegyzési ebédet, ahol voltunk kb. 30-an :)

Csak a legközelebbi rokonok voltak ott:

Szülők, Tesók, násznagyok és azok családja.

2013. jan. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy egyszerű ebéd volt, ahol a szülők és testvérek ott voltak.
2013. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és nem volt egyszer sem kínos csend? Én ettől rettegek, főleg hogy úgy annyira nem ismerik egymást, hogy a vacsorán fecsegjenek meg röhögcséljenek...:/
2013. jan. 25. 13:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Értelmes, intelligens emberek tudnak kommunikálni egymással anélkül is, hogy ismernék egymást. Ezt nevezik ismerkedésnek.
2013. jan. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!