Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor, hol szoktad hordani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor, hol szoktad hordani az eljegyzési gyűrűd? Mindig? Vagy éjszakára/fürdéshez leveszed? Otthon is hordod?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 09:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Csak ha elmegyek itthonról. Így kevésbé strapálom, és nem járok úgy, mint sokan, hogy pár év után nem tudja már lehúzni.
2013. jan. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
76%
A karikagyűrűt soha nem teszem le az ujjamról. A kísérő gyűrűt is csak akkor, ha nagyon koszos munkát végzek.
2013. jan. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
84%

Éjjel-nappal rajtam van,kivéve ha vegyszerrel dolgozom.

Nem lesz baja,azzal az ötvössel készittettük,aki az egyetemi gyűrűmet csinálta 15 éve,semmi deformáció.

Igaz,semmi minta,semmi csicsa nincs rajta,egyszerű karikagyűrű (én akartam ilyet)

2013. jan. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hordom. Akkor volt az ujjamon mikor megkért, uténa nap levettem és azóta csak nézegetem a szekrényen, nehogy elvesszen!!
2013. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%
Mindig rajtam van :)
2013. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
A karikagyűrűt nem szoktam levenni, ahogy a férjem sem. Amivel megkérte a kezem azt csak akkor veszem fel ha megyek valahova.
2013. jan. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
57%
Mindig hordom az eljegyzésünk óta.Azóta már házasok is vagyunk.2 év alatt még nem látszik rajta az idő.De ha egyszer tönkremegy veszünk másikat.
2013. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
50%

Lakáson kívül mindig rajtam van (piacon, sétához is).

Csak terhesen vettem le, meg éjszakára szokatm.

2013. jan. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
57%

Sehova nem hordom,mert nem bírom elviselni a gyűrűket.

Inkább tetováltattunk.

2013. jan. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%

Mi alapján lettünk lepontozva??

Halkan megjegyezném, hogy a pontozási rendszer a hasznosság mérésére lett kitalálva nem tetszik, nem tetszik a válasz alapon működik hanem ahogy a nevében is benne van a hasznosság eldöntésére találták ki AMI PEDIG SZUBJEKTIV VÉLEMÉNYEKTŐL FÜGGETLEN.

2013. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!