Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Volt már úgy valaki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már úgy valaki hogy elment bevetetni egy (jegy) gyűrűjét, mert nagy volt és feltünk, hogy így elveszhet, erre után meg kicsi lett? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Cikinek érzem ugyanoda visszamenni, a nő is látta, hogy most meg kicsit kicsi, de hát akkor ezt a méretet írtuk fel, szerintem eltérnek a minták méretei... de akkor ott nem mertem mondani, hogy ez így nem jó, de azóta bossaznt, és hát majd az esküvőn ezt így nem lehet majd rátuszkolni az újjamra...
2009. szept. 3. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
84%

szia!


Egy jegy-gyűrű manapság nem 20 Ft.Kifizettétek az árát rendesen. Bármi van , nyugodtan vidd csak vissza. Te hordod , nem a gyűrű az ujjadat! :)

2009. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem meg nem ciki és vidd vissza addig, amíg nem lesz jó. Csak magadnak teszel keresztbe, ha ennyiben hagyod, mert gondolom, hogy nem akarsz egy életen keresztül szűk gyűrűt hordani. Én azt javaslom, hogy kicsit nagyobb legyen, mint szűk, mert ahogy öregszik az ember, picit megy szét az ujja is és kellene fog, hogy kicsit nagyobb legyen.
2009. szept. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Én visszavinném, hogy nem lett jó, kényelmetlen. Biztos, nem fognak belőle ügyet csinálni! Sokkal cikibb, ha a nagy pillanatban 5 percig kell szenvedni a gyűrűvel, hogy az ujjad feléig felérjen! :)
2009. szept. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk is ez volt nemrég. Direkt méretre csináltattunk,mert elég kicsi újjam van,erre nagyobb készült,mondván,hogy aki csinálja,annak nagyobb a méret. Visszaküldtem,hogy vegyenek be fél méretet mindkettőnkéből. Az enyém még akkor is nagyobb volt,ugyhogy megint. A végén egy mérettel lett kisebb,mire elérte azt a méretet,amit elvileg felírtak és jó rám. Mindenképp vidd vissza és ragaszkodj hozzá,hogy elötted mérjék le,és csinálják meg pont olyanra,mint kérted. Ha most szűk,akkor nemsokára szorítani fog,mert az ujj is bedagad néha. Nekem is próbálták első alkalommal bemagyarázni,hogy nem nagy,pedig ha ráztam eggyet a kezemen leesett. Szerintem ha az ember kifizet egy darab gyűrűrre 45.000 ft-ot és direkt méretre csináltatja,elvárhatja,hogy jó legyen.
2009. szept. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Én sajnos nem mentem vissza, a férjemé kisebb lett az enyém meg nagy. Már két éves házasok vagyunk, fogytam is, úgyhogy idegesítő, hogy mindig figyelni kell, hogy nehogy leessen. Te ne ess ebbe a hibába, menj el nyugodtan :)
2009. szept. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vidd vissza, mindenki így csinálja! A nő hozzá van szokva. Délután menj,meleg napon, olyankor bedagad az ujjad kissé.
2009. szept. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Ma délután vissza is mentem vele!

Megint egy hét, és remélem végre tutkó lesz!

köszi

2009. szept. 3. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!