Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiatal 18-23 éves lányok! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 18-23 éves lányok! Van olyan köztetek, akit már eljegyeztek, majd azóta már nem menyasszony? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 23:40
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%

17 vagyok, tavaly (16 voltam) és az akkori barátom, meg akarta kérni a kezem, de nemet mondtam, mert így is sok volt köztünk a feszültség. fiatal vagyok. az eljegyzési gyűrű elveim szerint, nem csak egy ékszer, kötelességek kötnek vele egybe valakit.

nekem szabadságra van még szükségem. sosem mennék bele ilyen fiatalon ilyesmibe. szép és jó, hogy szeretjük egymást valakivel az elején, de ez később változhat és mi is változhatunk.

például, az akivel tavasszal összejöttem teljesen más lett, már rá sem ismerek, éppen most szedem össze a számára fontos embereket, hogy beszéljünk vele, mert teljesen kifordult önmagából. szeretem, és nem akarom, hogy veszélybekerüljön a kapcsolatunk, esetleg rá is menjen egy korábbi sérelme miatt.

ő van körülbelül azon az agyi és gondolkodási szinten, akire azt mondanám, hogyha működik még sokáig és tartósan a párkapcsolat, akkor tőle elfogadnám a gyűrűt MAJD.

2012. okt. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 Nenah válasza:
az anyós :(
2012. okt. 11. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!