Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiatal 18-23 éves lányok! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 18-23 éves lányok! Van olyan köztetek, akit már eljegyeztek, majd azóta már nem menyasszony? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 23:40
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát azért ne általánosítsatok. Nekem 19 évesen volt az esküvőm, még most is boldogak vagyunk. 32N
2012. okt. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
51%
Igen,23 évesen már az esküvő is megvolt,utána még 5 év szenvedés,utólag tudom,elhamarkodott volt,túl fiatalok voltunk,csak a 2 lányomat nem bánom...
2012. okt. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
73%
1 hónapja házasodtunk (23 éves vagyok, férjem 28) és van már egy 2,5 éves kisfiunk.Nem elhamarkodott döntés,mert már több mint 5,5 éve vagyunk együtt.Ez nem divat eljegyzés volt..:)
2012. okt. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
72%

Igen, egyik ismerősömet pont az első évfordulójukon kérte meg a kezét az ép aktuális barátja. Persze 2 hónap múlva szakítottak, előtte persze már a gyereket terveztek.

22 és 25 évesek voltak.

2012. okt. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%

Tiniknél tényleg divat most ez az eljegyzés dolog. Persze csak az arcoskodásért, semmi kötelezettségvállalással... Ha nekik jó...De nagyrészt nem tart tovább, mint egy sima tiniszerelem.

Persze vannak kivételek, itt vagyok pl én!:D Érettségi előtt lettem menyasszony, egy év múlva feleség. Ennek 4 éve és köszönjük, jól vagyunk^^

Ja, és nem "csináltak fel", nincs még gyerek, nem azért...-.-

2012. okt. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:

Nekünk most nyáron volt az esküvőnk és másik 5 baràtomnak szintén

ŐK is nagyon jól megvannak. Mi is. Decemberben kérték meg a kezem. Nekünk nagyon megfontolt döntés volt, minden témàt kőrbejártunk ami potenciálisan válòok lehet. Volunk házasságfelkészítőn is amit egy pszichològusolból és családterapeutákbòl álló csapat

fejlesztett ki. Gyűrű-kúra. Ajánlom minden házasulandónak és akik már azok nekik is. Megmutatják azokat a

mechanizmusokat amiktől egy pár eltàvolodhat egymástól.

Hogyan vedd észre és hogyan tegyél ellene. Nekünk azért is müködik jól, mert a kapcsolat elejétől törekedtünk rá, hogy a.felmerülő konfliktust úgy kezeljük, hogy senkiben ne maradjon tüske, sérelem. Azóta is jól működik és mindent megtudunk beszélni. De szerintem a kapcsolat működésének a kulcsa az, hogy a másikat magad elé tudd helyezni, és fontosabb a kettőtök kapcsolata mint pl, nekem legyen igazam, és a kölcsönös tisztelet mindig minden helyzetben.

Tudom, kicsit eltértem a kérdéstől, de csak azok a házasságok működnek hosszú távon ami a fönnt említett módon működik. Ez nem életkor függése hanem érettsége. Ha valaki eljut odáig, hogy nem azért van valakivel, mert szerelmes belé hanem mert érzelmek befolyása nélkül

végig tudja gondolni ha ez az ember semmit nem változna

akkor egy életen át el tudnám fogadni, és a problémkat

megoldani kell és úgy belemenni, hogy nincs kiút, úgy sokkal inkább átgondolják felesősségteljesen, nem csak.csaponganak a szerelem ròzsaszín szemüvege mögött

2012. okt. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
22 éves lány vagyok. Ez lemaradt.
2012. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%

16 évesen jegyeztek el, 20 évesen váltak szét útjaink.


Miért? Az anyósom egy kanál vízbe megfojtott volna, két állásom volt, szerinte qrválkodni jártam el. Állandóan suttogott a párom fülébe, a lánya meg mindig szemmel tartott, ellenőrizni jött. Persze bármit csináltam soha semmi nem volt jó.


Akkor leültem és megmondtam a kedves vőlegénynek, hogy így nem mehet tovább. Majd felálltam. Nem bántam meg, bár nagyon sokáig fájt. Kiderült az anyós azért utált, mert gazdagok voltak, a mi családunk nem, és még énelőttem lerendezett a fiának egy gazdag családból való lányt feleségnek. Magyarul a két család állapodott meg, én meg beleköptem a levesébe :)


A kicsi fia a szakításunk után fél évvel elvette a kiszemelt lányt, majd alkoholista lett, veri stb. A kedves sógornő osztrákoknál konzumnőcske. Én szépen férjhez mentem máshoz aki megbecsül, és van 3 gyönyörű gyermekem, boldog életem.

2012. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia!

nem tudni mit hoz a jövő!

akkor és ott amikor eljegyzett, igazat mondott! és te is :)

de elképzelhető, hogy 1-2-3 év elmúltával már nem lesz igaz.

ez nem miattad, vagy miatta van.... csak az idő alatt sokat változunk, és abban az élethelyzetben már más kell ... neked is és neki is.

ha egy életre szól! mert persze olyan is van! boldogok :)


de mert most volt az eljegyzésed, nem ilyenekkel kellene foglalkozni, hanem repkedni a boldogságtól!

tessék megélni a boldogságot!

és ne azt kérdezgetni, hogy ki és miért szakított!

mert akkor ez olyan mintha nem is bíznál a szerelmedben... ez meg így értelmetlen!!!!


gratula! és élj a boldogság lehetőségével!

2012. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,nagyon kedves vagy!:) Köszönöm neked,és mindenkinek aki válaszolt.A kérdést nem önmagam kiindulásából tettem ki,hanem olvasgatva más kérdésekre válaszolók írásait,hogy 18-19 évesen már menyasszonyok,vitatkoznak náluk idősebbekkel,hogy most eljegyzés vagy sem az övék.Mielőtt jönnének a vádak,engem nem izgatnak,pusztán csak felmérést szerettem volna végezni.Nekünk annak idején "kapcsolat gyűrűnk" volt párommal,eszembe nem jutott volna eljegyzésinek hívni,de hát ez a 21.század...Vannak kivételek ez tény, ahol fiatalon már átgondolt a döntés,de az is tény,és ezt a kis "gyorsfelmérésem" is mutatja,hogy sokan csak beleugranak,végig sem gondolva,hogy ez milyen nagy döntés(vagy legalábbis volt régen),ma már simán gyűrű fel,gyűrű le ha nem jön össze a kapcsolat. :(
2012. okt. 5. 00:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!