Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Fiatal 18-23 éves lányok! Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal 18-23 éves lányok! Van olyan köztetek, akit már eljegyeztek, majd azóta már nem menyasszony? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2012. szept. 30. 23:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
12%
Felcsinálták őket biztos.
2012. szept. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Ha eljegyeztek es mar nem vagy menyaszony akkor gondolom elhamarkodott dontes volt. Engem is eljegyeztek anno 18 evesen es mi volt az oka az ,hogy fiatalok voltunk nem voltunk mi meg ilyen komoly kotelekre felkeszulve...
2012. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Valahogy ez a válasz nagyon nem vág ide...
2012. szept. 30. 23:46
 4/22 anonim ***** válasza:
74%

Nincs... Vagyis 16 éves koromban az akkori barátom megkérte a kezemet, mert miért ne, 2 évig voltunk együtt és vakon hittünk abban, hogy mi egymásnak vagyunk teremtve. Persze nem így lett. Egyébként csak ilyen mondvacsinált dolog volt, nem tudott róla senki.

Azóta benőtt a fejem lágya és úgy tartom igazán szépnek a lánykérést, ha az valami újnak a kezdete már, tehát lassan az esküvőt is elkezdhetjük szervezni (1-2 éven belül), ami jelen pillanat nem lehetséges, így nem is szeretném ha eljegyzésre kerülne a sors. :) 22/L

2012. szept. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Bocsánat,a legelső válaszolónak szántam a válaszom.
2012. szept. 30. 23:47
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én. A barátom azt hitte, hogyha megkéri a kezem, azzal bebiztosít magának, így nyugodtan lehet rajtam levezetni a feszültséget, nagyon csúnyán kezdett velem bánni. Én komolyan gondoltam az eljegyzést, ő egyáltalán nem. Azóta azonban lett új párom (valójában már évek óta a legjobb barátom volt, aztán a szakítás után szerelem lett belőle), aki megkérte a kezem, és tényleg komolyan gondolja, ez teljesen más, már jó ideje együtt lakunk, terv szerint májusban házasodunk :)
2012. szept. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon sok ilyen lányt ismerek. Általában pár hónap után divatból eljegyezték őket, nagy büszkén kitették fb-n: eljegyezve, 100 kép a gyűrűről, forever love, aztán pár hónap múlva sunyin levették a státuszt meg minden egyebet - addig tartott a dolog.

Mi volt az oka? Elsietett döntés, komolytalan kapcsolatok.

2012. okt. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
47%
Én olyat is ismerek, akit 23 éves kora előtt el is vettek feleségül, majd egy év múlva el is váltak, ami szintén 23 éves kora előtt volt. Hát ennyire komolyak ezek a kapcsolatok.
2012. okt. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
56%

16 évesen jegyeztek el :)

Moat 23 vagyok és még mindig eggyütt vagyunk.alahogy esküvöt nem akarok,nekem elég a gyürü.

2012. okt. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Én. Az oka csak annyi, hogy hazudott nekem (elég súlyos dolgokat), és ezt nem tudtam neki megbocsátani.
2012. okt. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!