Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg nagyon sértő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon sértő, hogy ebben az esetben nemet mondtam?

Figyelt kérdés
Most várjuk a második babánkat és a leánykérés úgy zajlott, hogy tv nézés közben felvetette, hogy ennyi év és és 2 gyerek után már kijár nekem, hogy megkérje a kezemet. Én erre csak annyit mondtam, hogy köszönöm, engem ezért nem kell elvenni. A párom most megsértődött, hogy biztos nem is szeretem, ha így kikosaraztam. Hogyan értessem meg vele, hogy nem erről van szó és csak az indok miatt mondtam nemet?
2012. aug. 27. 13:12
1 2
 11/12 anonim válasza:
Ez komoly? Nem lehet valami romantikus alkat. Nekünk is van 2 gyerekünk,de ettől függetlenül nekem inán nyaraláskor a tengerparton sétálás közben kérte meg a kezem. :)
2012. szept. 1. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Rá kellett volna vágnod, hogy "Akkor kérj meg!".
2012. szept. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!