Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Tényleg nagyon sértő, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nagyon sértő, hogy ebben az esetben nemet mondtam?

Figyelt kérdés
Most várjuk a második babánkat és a leánykérés úgy zajlott, hogy tv nézés közben felvetette, hogy ennyi év és és 2 gyerek után már kijár nekem, hogy megkérje a kezemet. Én erre csak annyit mondtam, hogy köszönöm, engem ezért nem kell elvenni. A párom most megsértődött, hogy biztos nem is szeretem, ha így kikosaraztam. Hogyan értessem meg vele, hogy nem erről van szó és csak az indok miatt mondtam nemet?
2012. aug. 27. 13:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Szegény pasi... gondolom zavarban volt, azt sem tudta hogyan tálalja, te meg még rá is teszel egy lapáttal...

Nyilván azért kért meg, mert szeret, szereti a gyerekeket, és érzi, hogy veletek akarja leélni az életét.

2012. aug. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Minden ember más. Én is kicsit megsértődtem volna, ha nem adja meg a módját. És azt én sem szeretném, ha azért vennének el, mert elvárható meg mert muszáj, és úgy kell odarángatni az oltár elé...
2012. aug. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Sértődött lett? Hogy tv nézés közben ilyet gurít eléd, hogy ennyi év és 2 gyerek után KIJÁR egy lánykérés?


Ülj le vele beszélgetni, és finoman tálald, hogy ez cseppet sem volt hízelgő, sem kedves kijelentés, ezért mondtál neki nemet!

2012. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nemes szándék kicsit ügyetlenül tálalva:)


szerintem "az ennyi év és 2 gyerek" nem rossz indok:)

láss mögé:)


kicsit úgy járt, mint a mesebeli lány, aki úgy szerette az apját, mint a sót az emberek. Jót mondott, csak nem volt költői:)


Beszélgessetek egy jót és házasodjatok:))))))

2012. aug. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A tálalás tényleg nem a legtalálóbb, de szegény biztos csak azt sem tudta mit mondjon. Gondolom ezt úgy akarta közölni, hogy köszöni az eddig eltöltött időt, és a gyermekeiteket, és ezzel szeretné megköszönni azt, amit értük tettél.De azért ha szépen elmagyarázod neki, legközelebb erre is figyelni fog. Az én kezemet nem kérte meg a férjem. Bejelentkezett az anyakönyvvezetőhöz, és kifelé jövet közölte velem, hogy akkor hozzám jössz. Jó? én erre elröhögtem magam, mondtam is neki hogy nem így kéne, de közölte velem erélyesen, hogy ne poénkodjak, ez igenis komoly dolog, és már amúgy sincs választásom, mert bejelentkeztünk. Na? Mondom neki hogy engem meg sem kérdezel? erre ő: Már hét éve együtt élünk, mit kell ezt kérdezgetni, úgy gondolja, hogy innentől fogva csak engem akar maga mellett tudni jóban-rosszban. Na erre abba hagytam a nevetést, meghatódtam.....szóval nálunk sem a szokványos hozzám jössz-e lánykérés zajlott le. De azért nem mondtam nemet, sőt kimondottan örültem, annak ellenére, hogy eszemben sem volt az esküvő.
2012. aug. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Akkor megbeszéltük a dolgokat. Ő különösebben nem vágyik házasodni, de az egyik munkatársa azt mondta neki, hogy szerinte az lenne a minimum, hogy elvesz, ezért úgy döntött miért ne...

Leginkább azon sértődött meg, hogy erre a "kiváló lehetőségre" ilyen könnyen nemet tudtam mondani és nem a fellegekben repdesve rebegtem igent.

2012. aug. 27. 15:19
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Értem, tehát azt várta, hogy érezd magad megtisztelve, amiért "Miért nem alapon"? :(
2012. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért vesz el, mert a munkatársa szerint ciki, ha nem teszi? Ez annyira nekem se jönne be, ha házasságpárti lennék, még meg is sértődnék rajta... Mi az, hogy "kijár", ez nem valami jutalom a nőnek, hanem jobb esetben mindkettejüknek jó érzés...
2012. aug. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hat en az ilyen pasit paros labbal rugnam pics@n...
2012. aug. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi újság? :) jóban vagytok már?:)
2012. aug. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!