Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Hordhatom nyakban, láncon az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hordhatom nyakban, láncon az eljegyzési gyűrűt?

Figyelt kérdés

Lassan eljegyzés szerintem... 3 éves évfordulónkra készülünk és a párom azt mondta, hogy különleges lesz és vegyek ki szabadságot is, de meglepetés minden...

A helyzet az hogy nem hordok gyűrűt, mert nem tudom magamon elviselni. Ha kapok egy eljegyzésigyűrűt, azt hordthatom nyakban láncon? Nem venném le soha... csak ezzel nem bántom meg a párom családját? Ők nagyon maradiak. A párom tojik az ilyenekre, de az Anyukáját nem akarná soha megbántani (és én sem).

Egyéb ötlet?



2012. júl. 30. 12:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát felénk a nyakláncon hordott gyűrű azt jelenti h szabad a pálya. Nem értem h miért esne nehezedre az ujjadon hordani. Majd megszokod. V akkor ne gyűrűt vegyetek.
2012. júl. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

És ha majd házasságra kerül a sor? Azt a gyűrűt is a nyakadban hordanád?

Én nagyon megsértődnék ha a párod helyében lennék. De nem vagyok, ezt vele kell megbeszélned.

2012. júl. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem meg hordd úgy nyugodtan, ezen aztán semmi nem fog múlni.

A karikagyűrűt se hordja minden házaspár, nem hiszem, hogy te vagy az egyetlen, aki nem szeret ékszert hordani.

Pl. mi se szeretünk magunkon semmilyen ékszert párommal, ezért is lesz valószínűleg tetoválásunk gyűrű helyett. Nem érdekel, mi a szokás, minek költenénk gyűrűre, ha nagy eséllyel úgyse hordjuk, nem?

2012. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%

Én csak egyetlen egyszer láttam ilyet, akkor a férj meghalt, és az özvegy így emlékezett rá. Engem mindig erre emlékeztet ez.

Egy másik esetről csak hallottam. Ott a munkakör (eü) miatt nem hordta kézen, hogy ne legyen útban, addig a nyakában levő láncra rakta, póló alá, és műszak végével vissza. Így nem hagyta el.

2012. júl. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És ha valami nagyon vékony, sima karikagyűrűt vennétek? Azt észre se fogod venni a kezeden, ha jó méretet választotok, és nem lötyög, nem szorít.

[link]

2012. júl. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezért van nekünk eljegyzési nyakláncunk! A család elfogadta, idegenek véleménye meg nem érdekel.Két egyforma vékony aranylánc,egyforma medállal.A medál egyedi, a nevünk kezdőbetűiből terveztük,ékszerész készítette.
2012. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Na látom, már jártak erre pontozóhuszárok... :D
2012. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még az ötletek, szívesen fogadok mindent.

Van a páromnak lánca, amit soha nem vesz le. Az érettségire kapta a szüleitől. :(

Mentek a zöld pacsik!

Arra kérek mindenkit, hogy a lepontozással vegyük fel most az egyszer a harcot és mindenki adjon mindenkinek zöld mancsot, mert :)Megérdemeljük:)

2012. júl. 30. 15:37
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

az én tervem, hogy tetováltatjuk a gyűrűket...

nem vagyunk lázadó szelleműek, sőt egyelőre nincs is tetoválásunk, tehát nem ezért. De szerintem nagyon szépen meg tudják csinálni, a kezemen engem is idegesít, ha van valami, de aztán lehet ez éppen nem fog, vagy idővel megszokom....

csak ötletként...

2012. júl. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én alig várom,hogy kapjak gyűrűt a páromtól,holott egyébként pedig nem hordok semmiféle ékszert.Nem vagyunk egyformák,de én a te érveidet is megértem,hogy egyszerűen nem bírod elviselni magadon a gyűrűket.Én a tettkós verziót nem vállalnám be.Cuki dolog,meg minden,és félre ne értsetek,szeretem a párom,de fodrászként hallok a mai napig olyan sztorykat,hogy a férj,vagy épp az asszonyka megbolondul X év után.Na,ilyenkor hogy veszed le a gyűrűt?Hangsúlyozom,hogy mi is egy életre terveznénk a párommal,viszont na...sosem lehet tudni a mai világban.Szóval tetkó nálam kizárva.A nyaklánc az jónak tűnik,bár egy filmben én is azt láttam,hogy a csaj azért tette a nyakába,hogy amíg mással flörtöl,addig ne látszódjon,hogy már elviekben foglalt.De ez csak film.Mindent úgy csinálj,ahogy neked jó,és persze a párodnak.A szülők?Már bocsánat,de ez csak ti rátok tartozik...
2012. júl. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!