Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van akinek nem tetszik/tetszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek nem tetszik/tetszett az eljegyzési gyűrű amit kapott?

Figyelt kérdés
2012. júl. 28. 21:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén én még nem kaptam, de eddig egyik barátnőm ujján lévő sem voltam én. Sőt, van olyan barátnőm, akinek tetszett tetszett, de azt mondta "mégsem ő", ezt én is rögtön kiszúrtam, ennyire már ismerem. Azt mondta nem ez számít, a szívébe lopta a gyűrű magát azzal, hogy kitől és miért kapta. :) Igaza is van, mindenesetre mi akárhányszor elmegyünk egy bolt mellett, mindig megállok kicsit álmodozni/nézelődni, csodálkoznék ha a párom mellé lőne! :)
2012. júl. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Engem is megijesztett ma mert mesélte, hogy nézelődött :)

Hirtelen végig futott az agyamon, hogy azért nem mindegy milyen gyűrűt hordok majd.. (nem az érték miatt)

2012. júl. 28. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
1. vagyok. Igen, megértem. Pl a párom sárga arany fan, én viszont sosem hordok sárgát! Ezt tudja is, rosszul érintene, ha nem venné figyelembe, amikor választ! :) Ha pl ezt elszúrná, az nagyon nagyon rosszul esne. Igazából ezek után már annyira nem nyúlhat mellé, hogy ne hordjam szívesen! :)
2012. júl. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
19%
hozd szóba, hogy szerinted az a szép, amikor a pár együtt választja ki...
2012. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

az én leánykérésem kicsit furi!

Volt egy ékszer üzlet, hetente, kéthetente elmentünk együtt ott, és valahogy mindig szétnéztünk, és mindig mondtam de gyönyörű gyűrű, és én azt kaptam, és nekem tetszik, de a páromnak nem, mert ő a sárga aranyt szereti, és mondta hogy úgyis olyan lesz a jegygyűrűnk, de "leánykérőnek ezt vette, mert tudta hogy nagyon tetszik nekem" Mit ne mondjak, örömet okozott! :)

2012. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Első vagyok... Ha "mókás pár" vagytok és tudod, hogy nem venné furán, akkor rendezhetnél valami jó szitut. :)

Nézegesd az álomgyűrűket neten, aztán hívd oda, hogy "őőő kicsim nem mintha céloznék bármire is, de ezek gyönyörűek nem? Persze csak úgy véletlen felugrott az ablak, amikor az e-mailjeimet nézegettem..." :P Azt tudom, hogy az én párom röhögne rajta rendesen, de remélhetőleg megértené a poén lényegét! :)

2012. júl. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Nekem!

Igazából nem az,hogy annyira nem tetszett volna, csak én nem azt a gyűrűt választottam volna. Természetesen azért hordtam. Azóta már a karikagyűrű is az ujjamon van!:)

Viszont most egy karkötőt csináltatok, mert rengeteg tört aranyam van, és hát bevittem ezt a gyűrűt is,mert időközben kiesett belőle a kő és akartam újat rakatni.

Az ékszerész mondta,hogy az a baj gyűrűvel nem jól van a kő foglalata kialakítva, ezért egy idő után mindig ki fog potyogni, ami meg ugye brillnél drága mulatság. Mondta,hogy az ékszerész, hogy ha gondoljuk ő becseréli egy másikra! A férjem is beleegyezett, így választottam egy olyat, ami valóban, igazán tetszik!:)

Ő pedig itthon újra megkérte a kezem!:)

2012. júl. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mi megbeszéltük a párommal, és ő kèszítette el nekem. Úgyhogy tök egyedi és szívesen viselem.
2012. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8as egy kérdés mi a párod foglalkozása?
2012. júl. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Asztalos. A gyűrűm pedig abból a cseresznyefából van, amit a születésem előtt a dédnagyapám ültetett és kidöntötte egy vihar. Rágravírozott kèt egymásbafonódó szívet, amit én választottam. A jegygyűrű persze rendes lesz, de mivel az eljegyzésinek is inkább érzelmi jelentése van, a gyűrűnél is inkább ezt szerettem volna. Nekem ez olyan romantikus, az aranyat meg úgyse szeretem.
2012. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!