Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A párommal tegnap volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal tegnap volt az eljegyzésünk. De apukám ki nem állhatja a barátomat mindig veszekednek és azt mondta hogyha hozzá megyek nem akar többé látni. Mit csináljak? Valaki ötlet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 14. 14:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nem attól fél,hogy téged a pénzedért szeret?Lesz házassági szerződés?
2012. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
nem hiszem, konkrétan nem mondja hogy mi a baja vele. Lesz igen
2012. júl. 14. 19:57
 13/17 anonim ***** válasza:

milyen ember a párod? dolgos, törekvő, ambíciózus? ennek ellenére nem jut előrébb az életben? vagy esetleg a dolgok könnyebbik oldalát fogja meg, és azért nincs elegendő egzisztenciája?

most hány évesek vagytok?


kicsit próbáld te is külső szemmel megnézni a vőlegényedet. ha rájössz, h apád csak szövegel, akkor jól választottál. ha találsz valami olyan dolgot benne, ami hosszú távon nem vezet jóra, akkor lehet, h érdemes beszélgetni erről apáddal.

2012. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A párom mindig arra törekszik hogy nekünk jó legyen,most nagyon sokat dolgozik főleg hogy állapotos is vagyok! 23 éves vagyok a párom 25! Már nagyon régóta ismerem és tudom hogy nem a pénzem miatt van velem!
2012. júl. 14. 20:06
 15/17 anonim ***** válasza:
Hiányzik nekem ebből a sztoriból valami,csak nem tudom mi. Mit dolgozik a párod? A gyerek becsúszott? Mióta vagytok együtt? Hol éltek? Te is dolgozol? A párod nem akadályozott továbbtanulásban,munkában?
2012. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nézd Kérdező, a te párod, nem az apukádé... ha engem valamelyik szülőm választás elé állított volna maga és a párom között, annak rövid úton lett volna egyértelmű vége, nyilván a páromat választom.
2012. júl. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Karosszérialakatos,nem, hát már vagy 4 éve,dehogy is inkább mindig bátorított!
2012. júl. 15. 07:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!