Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A vőlegényem miért mondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegényem miért mondta, hogy az eljegyzés csak a kapcsolat nyomatékosítását jelenti?

Figyelt kérdés

kb most van 1éve, hogy eljegyzett.

és most hallottam a fenti mondatot tőle.


hiába próbálom felidézni miért mondta, vagy mire, nem tudok emlékezni.

ez a mondata mindent kitörölt belőlem mi volt akkor.

olyasmi rémlik, hogy pont a véleményemet fejtettem ki valamiről, határozottan.

lehet épp kikértem magamnak, hogy azt hiszi a pénze kell (mióta jól keres ez a fóbiája)de ebben nem vagyok biztos, hogy akkor erről beszéltem volna.


de a reakcióm volt, hogy jeleztem neki, hogy azért jegyzik el az embert, hogy utána megházasodjanak és asszem úgy néztem rá mint egy idiótára.

viszont ő higgadtan tartotta a véleményét.


?


2012. máj. 2. 23:00
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

"Bár nem egyszer hallottam róla, ha a férfi hirtelen kitör, jó állása és fizetése lesz, megváltozik, persze rossz irányba. Érzékelteti a párjával is, hogy ő most az atya úr Isten."


nálunk pont ez van. nemrég lett jó állása.a vicc az egészben, hogy én szereztem neki és noszogattam, hogy váltson és fogadja el. Most meg azzal jön, hogy én nem teszek semmit(keveset keresek), ő dolgozik meg a pénzért...


"biztos, h most, ebben a pillanatban, az életének ebben a szakaszában nem akar házasságot kötni veled."


akkor az együtt jóban rosszban,ELSŐ szakasza ránk nem érvényes..

a jóban már nem is kellek....


elszomorító.

2012. máj. 3. 17:35
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
ha idióta, nem kell hozzámenni, akármilyen jól keres. Ennyi. Ha már csak így feltételesen is bár, de leírod, RÓLA, hogy IDIÓTA, akkor hol van a tisztelet, hol vannak az érzések?? Az eljegyzés valóban egy kapcsolat nyomatékosítását jelenti, mint ahogy a házasság is. Sajnálom, de azt kell mondjam, nem érdemled meg ezt a hapsit.
2012. máj. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
mert melyik nő érdemli azt meg, hogy lekezeljék, csak mert most ő jobban keres, és melyik nő érdemli meg, hogy 1év eljegyzés után szinte visszavonják a kézkérést?
2012. máj. 4. 18:26
 14/18 A kérdező kommentje:

az "idióta" jelző ok-okozati felállásként jött elő


1 évig arról beszélt hol lesz a nászút, milyen lesz az esküvőnk...

ha nyomatékosítást jelentene neki, nem most mondta volna...

2012. máj. 4. 18:28
 15/18 anonim ***** válasza:

Az eljegyzés azt jelenti, hogy a kapcsolatot komolyan gondolja és veled szeretné leélni az életét és elvesz feleségül egyszer (nem feltétlenül egy éven belül, lehet 5 év is ezt együtt kell megbeszélnetek). Lehet, hogy a vőlegényed ezzel azt akarta kifejezni, amit az előbb leírtam. Sok nő azt hiszi, hogy az eljegyzés után azonnal esküvőnek kell következnie, de egy esküvő nagyon drága sokszor 1-2 évig kell rá gyűjteni a párnak.

Emiatt kár veszekedni. Ha szereted és ő hűséges hozzád akkor maradj vele és előbb-utóbb összeházasodtok. Viszont ha már most nem hűséges hozzád akkor később sem lesz az, ilyen esetben inkább hagyd el.

2012. jún. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

nos úgy döntöttem leveszem a gyűrűt. nem tartom magam menyasszonynak ezek után. kicsit bántja az egóját, de majd hozzászokik. kb 1 hete nem hordom. vagy kettő. nem tudom.


részemről ezzel el van intézve az egész kézkéréses, esküvős, komoly kapcsolatos mizéria.

sőt még külföldre is hívtak dolgozni, és még azon is gondolkodom, hogy kimegyek és majd havonta találkozunk.

ezek után ez sem hat meg. és legalább nem fog anyagi különbség sem lenni köztünk.

ez is elintézve.

2012. jún. 10. 11:45
 17/18 anonim ***** válasza:
Egy se veled se nélküled kapcsolat szerintem nem megoldás.
2012. jún. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
ő eddig is ebben élt a fentiek szerint, csak én nem.
2012. jún. 10. 17:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!