Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nem is akarja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem is akarja?

Figyelt kérdés

Júliusban leszünk 5éve együtt a párommal...

Szóba került sokszor az esküvő,eljegyzés,1x,2x már poénosan fel is tette a kérdést,de semmi komoly...

Tervezzük a babát,mégse kérte még meg a kezem...=/

Szerintetek miért?



2012. ápr. 30. 16:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Hány évesek vagytok? Mi is lassan 5 éve leszünk együtt de még csak 22 évesek vagyunk. Mi is beszéltünk már mindenről, eljegyzés, összeköltözés, gyerek, esküvő, hogy hová megyünk nászútra...volt is egy gyűrűm ami előtt viccesen feltette a kérdést (nem eljegyzési gyűrű volt egyébként, hanem szülinapomra kaptam), de ettől függetlenül semmi komoly nem volt még, mert nagyon fiatalok vagyunk még a dologhoz, egyikünk sem akarja még úgy igazán, biztos, hogy nemet mondanék, ha megkérne, csak jó beszélgetni róla. Lehet a barátod is így gondolkodik.
2012. ápr. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
gondolom mert még nem akarja. Lakás már van? mindketten dolgoztok? Mert előtte felesleges..
2012. ápr. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%

nem tudom miért nem kéri meg a kezed. Lehet, hogy nem is akar babát, se esküvőt, se téged, csak viccelődik.

Meg kéne beszélnetek, hogyha például te csak házasság fejében szeretnél gyereket, meg úgy teljes egészében a jövőre szóló terveiteket! És akkor talán kiderülhetne ki mit akar. Lehet, hogy neki sincs fogalma arról, te mit akarsz valójában, mert csak poénkodás szintjén emlegetitek fel.

2012. ápr. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%

Te vagy a nő, Neked kell rábeszélned.

Nem lehet várni, igenis célzott és komoly kérdésekkel meg kell tudnod, hogy mit gondol RÓLAD.

Max. annyit tehetsz, hogy adsz neki még fél évet, 1 évet.

Ha ennyi idő alatt sem tud dönteni, SZAKÍTANOD kell vele.

Nincs idő balfékekkel eltöltened legszebb éveidet.

38/F

2012. ápr. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én 22,ő 25...lehet,hogy fiatalok vagyunk,de nem akarunk 30-35évesen szülők lenni...

Dolgozunk mindketten,ház van...

Nem vicceljük el,csak 1x,2x megkérdezte,mi lenne,ha...

Én mondtam,hogy semmi akadálya,de tegye fel gyűrűvel és "hivatalosan" is még egyszer ezt a kérdést...

És nem hiszem,hogy ettől balfék lenne valaki...

De köszi a válaszokat =)

2012. ápr. 30. 16:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy csak halasztgatja magában. Ha a gyerek témára kerülne a sor, mond meg neki kerek perec, hogy olyan férfitól akarsz gyereket, aki feleségül is vesz, még a fogantatás előtt.

Ma már nem szégyen lányfejjel szülni, de nem tudjuk milyen világ jön, és hogy a gyerek nem fogja-e szégyellni.

2012. máj. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

állítólag, egy férfi akkor kéri meg a nő kezét, amikor szorosabbra akarja fűzni a kapcsolatot.

nálatok nincs mit szorosabbra összefűzni...

2012. máj. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

előző vagyok

mármint úgy értettem, hogy annyira szorosan együtt vagytok, mintha már házasok lennétek


pl ha nem költöztél volna vele szó nélkül össze, lehet már akkor megkérte volna a kezed, hogy szőröstül bőröstül megkaphasson


vagy egyéb ilyesmire gondoltam.

2012. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egy kedves ismerősöm térített észhez,ugyanis hasonló helyzetben vagyunk mi is a párommal.5 és fél éve vagyunk együtt,de még semmi...Beszéltünk már róla,tudja,hogy nekem ez fontos.Néha rámjön a happáré,mikor ilyeneket olvasok,hogy "balfék",meg társai,és meg ilyedek,hogy,lehet hogy én is egy "ilyennel" járok,és elkezdem bombázni,hogy tuti nem szeret eléggé ahhoz,hogy megtegye.Szóval az ismerősöm higgasztott le engem,hogy minden férfi más.Más hapi pár hónap elteltével már eljegyzi a nőjét.Aztán ha nem jön össze akkor a következőt,és a következőt.Vannak,akiknek igenis több időre van szükségük.Valaki könnyen belevág,mert olyan típus,más meg nem.Nem egyformák.Persze,szar hallani,meg látni,hogy mást eljegyeztek már 3 év után,mi meg még 5 év után sem tartozunk a menyasszonyok táborába,de igenis,van olyan ismerősöm,akit 7 év után kértek meg.Szóval,remény az van még,és igenis szeretnek,különben nem lennének velünk... :)
2012. máj. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kedves 7.!

Köszönöm,értem mire gondolsz...=) Lehet,hogy igazad van...=)

Kedves 9.!

Igen,szeretnek minket,az biztos...de reméljük,hogy hamarosan élvezhetjük mi is a "menyasszony életet"...=)

2012. máj. 3. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!