Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezüst eljegyzési gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Ezüst eljegyzési gyűrűt vettünk, zafír kővel. Eljegyzés után párom szülei megszólták, hogy az ezüst elég olcsó tehát ezek szerint nem gondoltuk komolyan a dolgot. Én nem szeretem az aranyat, tetszik a gyűrű nekem...nem értem mért csak arany lehetséges???Szerintetek??
2012. márc. 16. 10:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Párom nemrég kérte meg a kezem, fehérarany, brill berakásos gyűrűvel. Gyönyörű ettől függetlenül, ha egy müanyag karikával kérte volna meg a kezem az sem érdekelt volna :D Szerintem teljesen mindegy, ha nektek az tetszik, hát viseljétek büszkén. Annyit viszont érdemes tudni, hogy az ezüst jóval puhább ezért sérülékenyebb anyag, mint az arany, érdemes, azthiszem ródiumoztatni (nem biztos, hogy ez a neve), ez ellenállóbbá teszi a gyűrűt. A másik a kő, nagyon vigyázni kell rá,a foglalat is gyengébb lehet így hamarabb is kieshet a kő( természetesen aranynál is előfordulhat!)

Ja igen, a szülőkkel nem kell foglalkozni, barátnőmék, jártak úgy, hogy a kedves anyósjelölt beszólt barátnőmnek, hogy mivel, köves gyűrűvel kérték meg a kezét így az nem eljegyzés :( Erre ök megcsináltatták a karikagyűrűket, engedtek a mamának, az egészből, annyi sült ki, hogy ugyan a gyűrűk meglettek, két sima arany pár, aminek barátnőm nem örült, abszolult nem az ő izlése volt, de mivel nem volt több pénzük, a mama meg unszolta őket, így kb 60 évig egy olyan gyűrűt, fog hordani, amit nem szeret. :(

2012. márc. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekünk meg pl. nem volt külön köves eljegyzési gyűrű, hanem a karikagyűrűkkel történt a lánykérés, amiket esküvő előtt a bal, utána jobb kézen hordtunk. Egyrészt, mert én úgy voltam vele, ha már eljegyzés, ne csak rajtam lássák, hogy vőlegényem van, hanem rajta is, hogy van menyasszonya :)) Másrészt inkább a karikagyűrűkre akartam költeni, nem akartam hogy kiadjunk több mint 100 000et (mert legtöbbje minimum ennyi, ha (fehér)arany és gyémántos) egyetlen gyűrűre, mikor a kettőnké meglett ennyiből.
2012. szept. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!