Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezüst eljegyzési gyűrű?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezüst eljegyzési gyűrű?

Figyelt kérdés
Ezüst eljegyzési gyűrűt vettünk, zafír kővel. Eljegyzés után párom szülei megszólták, hogy az ezüst elég olcsó tehát ezek szerint nem gondoltuk komolyan a dolgot. Én nem szeretem az aranyat, tetszik a gyűrű nekem...nem értem mért csak arany lehetséges???Szerintetek??
2012. márc. 16. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom elképzelni milyen lehet!

Tegyél már fel egy képet!

2012. márc. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Létezik fehér arany is, az olyan színű, mint az ezüst.
2012. márc. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg nincsen vele semmi gond, inkább ez legyen olcsóbb és a jegygyűrű drágább, mutatósabb darab. Én is mondtam a páromnak, hogy ha meg kíván kérni, az eljegyzési gyűrűre ne költsön sokat, nekem tökéletes az ezüst is, inkább abból az 50ezer pluszból még szebb jegygyűrűt veszünk.

Ez meg csak régi "babona", hogy ha olcsó a gyűrű, nem gondoljátok komolyan... Nincs semmi jelentőssége.

2012. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 LazyJones ***** válasza:
79%
Szerintem meg baromi mindegy, miből van a gyűrű, mivel jelkép, és nem ettől függ, komolyan gondolják-e a felek vagy sem. Leendő anyósék meg csendben maradhatnának, elvégre, nem az Ő esküvőjükről/jeggyűrűjükről van szó. Ez két ember magánügye, ha nektek jó így, tetszik, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy ti mit csináltok.
2012. márc. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk ezüst van, eljegyzési és jeggyűrű is. Nem a gyűrű ára dönti el azt, hogy komoly a dolog, illetve tartós-e a házasság.
2012. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

most képzeld, valakinek meg gyűrűje sincs, mert ez nem kötelező kellék, csak szokás.

Ha az ezüst teszik, hordd azt. Lehet, a szülők attól félnek, őket fogják megszólni???

2012. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltunk, hogy nem adunk ki 40-50 e gyűrűre...én úgy gondolom nem számít milyen, nem ezen múlik...sőt arra is gondoltam nem kellett volna megmondani, hogy ezüst, észre nem vette volna senki ha azt mondjuk hogy fehérarany, nem lenne most belőle semmi baj :) Köszönöm a válaszokat! :)
2012. márc. 16. 22:01
 8/12 anonim ***** válasza:
Még műanyagból is lehet a gyűrű, ha úgy akarjátok. Azt a pénzt másra is el lehet költeni. Más esetben pedig az a kérdés: akinek nem futja aranyra, ne házasodjon?
2012. márc. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is ezüst gyűrűnk van, 16 éves koromba vettük, 5 éve! IMÁDOM!


Szóval nem számít, ne hinném hogy arannyal boldogabb lennék! :)

2012. márc. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha egy kulcskarikát kapnék, akkor is én lennék a legboldogabb nő a világon:) szerintem nem számít, hogy milyen a gyűrű:)Sok boldogságot:)
2012. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!