Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit csinálnál a volt párodtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál a volt párodtól kapott eljegyzési gyűrűvel?

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 18:09
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Egyébként az ékszerboltban sokkal kevesebbet kaptam volna érte, ahol tört aranyat is felvásárolnak, mint a zaciban. 7ezer forint volt a különbség...
2012. febr. 6. 23:54
 22/35 anonim ***** válasza:
a Feneketlen-tóban van
2012. febr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején mi vittünk be törtaranyat az ékszerboltba, hogy kevesebbet fizessünk a gyűrűkért. Miért is ne, nekem több aranyam volt, és az eljegyzés után még vissza akarta kérni a gyűrűmet. Na meg mit nem, éppen eléggé használt ki.. Azóta az unokahúgom hordja, pont jó volt ballagási ajándéknak az abból elkészült karlánc.

Mostani párommal akkor szakított az exe, amikor el akarta jegyezni, azok a gyűrűk azóta is a Tiszában vannak.

2012. febr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Jav.: és a szakítás után még vissza akarta kérni (:
2012. febr. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

Bunkóság visszakérni, még ha ő vette akkor is, mert az ajándék, ez olyan mintha a szülinapi ajándékaidat is visszakérné. Visszaadni nem gáz.


Eldobni pazarlás... (a Feneketlen-tóban már tuti nincs mert évente fémkeresőzik..., a zsák pénzt is megtalálták benne)

Szerintem valami más ékszer lenne belőle, vagy Vaterán megpróbálnám eladni, hátha másnak boldogságot hoz (sztem ott kapsz érte a legtöbbet)

2012. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha priviben küldesz egy képet, engem lehet érdeklene, egy irányárat ism ond légyszi. Boltban nagyon drága, tesvzes/vatera ilyen szempontból nekem nem tökéletesen megbízható sajnos volt már rossz tapasztalatom. engem nem zavar ha a volt párodtól kaptad, majd megtisztítom a negatív energiáktól és feltöltömm sok pozitívval :)
2012. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Írtam privit.

Az biztos, hogy most nagyon drága lett az arany grammja, főleg ha veszel...

2012. márc. 19. 16:19
 28/35 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem sem gáz ha eladod, ha hordani nem akarod minek tartanád meg? De egy kis korrigálás. Használt aranyat nem csak zaciba vesznek. Vannak ékszer boltok, amik megvásárolják. Nem rég voltam így 2 gyűrűvel meg egy nyaklánccal zaciba valami 20ezer forintot adtak volna, az ékszerész meg megvette 60ért. Próbálj inkább keresni egy normális ékszerészt!

2012. márc. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Az elada t;nyleg jo otlet.
2012. márc. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:

Mindenképpen visszadnám, ha végleg felbomlott a jegyesség. Ez nem bunkóság - éppenhogy az volna az, ha megtartanám, úgy, hogy az, aki adta, már múlt idő.


Szerintem a dolgokat le kell tudni zárni ahhoz, hogy az ember újba tudjon fogni.


És miért én rohangásszak ékszerészhez, hogy vegye vissza a gyűrűt? Akár törtaranyként kínlódnék vele, akár bármi mást csináltatnék belőle, mindig ott volna az érzelmi szál, hogy ez az aranytárgy "abból" van, abból a gyűrűből...Hát, kösz, nem. Én szeretem a dolgokat lezárni. Kérdezted - ez a válaszom.:)

2012. márc. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!