Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Miért nem akar (mer) eljegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar (mer) eljegyezni?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet az oka? annak,hogy már tobb mint 3 éve egyutt vagyunk,van egy másfél éves kicsi lányunk,épitkezunk,állitolag szeret,velem akarja leélni az életét,az eljegyzésrol meg hallani sem akar.kértem ot,hogy legalább jegyezzen el (ugy útálom azt a jelzot,hogy élettársam,mennyivel szebb a menyasszonyom).az eskuvovel még várhatunk bár mennyit,mert ugye az épitkezés mellett sehogysem lenne pénzunk még arra is.mért ennyire hajthatatlan???
2012. jan. 25. 16:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Ne erőltesd mert egy idő után megunja aztán ott hagy a fenébe. Lehet ő nem is akar esküvőt. Megkérdezted már tőle hogy ő egyáltalán akar-e valamikor?
2012. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem szeret és tisztel annyira hogy felvállajon.
2012. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%
Mindig ellene volt a házasságnak? Beszéltetek erről korábban, mondjuk mielőtt gyereket szültél neki? A baba hogy jött, tervezetten vagy becsúszott? Minden rendben van a kapcsolatban? Mert úgy látszik, nem...
2012. jan. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Sajnos az én párom is ugyanilyen. Mi már 8 éve vagyunk együtt, de nem akar elvenni. Ha rákérdezek csak tereli a szót.

Szeretnék a felesége lenni, de így hogy?


Már arra is gondoltam hogy ultimátumot adok neki eddig-és eddig, ha nem szedi össze magát, akkor fel is út le is út...


Pedig állítólag szeret...

2012. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
47%

szerintem se erőltesd, vannak akik nem ilyen házasodós típusok, és amúgysem hiszem, hogy többet ér egy gyűrű mint az hogy megmondja amit érez, veled van, veled építkezik stb.

én is így vagyok, nem akarok megházasodni, soha, nehogy már azon múljon, hogy szeretek valakit, hogy van róla egy papírunk... de ez az én véleményem

2012. jan. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 pandamanci válasza:
50%
Én otthagynám a francba...
2012. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
kérd meg te a kezét :)
2012. jan. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

5. válaszoló


Ez kb. olyan, mint mikor olyan ember akarja elmesélni, hogy milyen a tengerben úszni, aki még életében nem úszott benne. Látta filmen, mesélték neki mások, de ő maga még sosem próbálta.


A házasság nem egy papír! Sokkal több annál. Csak mostanában annyi kapcsolat és család-fóbiás ember rohangál a társadalomban, hogy muszáj kitalálni nekik valami jól hangzó szlogent önnyugtatásnak.


A házasság sorsközösség. Egymás ÉS EGYMÁS SORSÁNAK felvállalása. Persze, el lehet azt mondani, hogy ezt együttélésnél is meg lehet élni, de ritkább, és addig, amig az ember nem hoz egy ilyen sorsdöntő döntést, mint a házasság, addig komolyabban nem gondol ebbe bele. Én tudom, én éltem élettársként is, és most feleség vagyok.


Szóval, tessék már hagyni ezt a süket dumát, please :)

2012. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
MIért nem kérdezed meg tőle?
2012. jan. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

azt mondja,h akar eskuvot.lesz is ha eljon az ideje.de mikor lesz már itt az ideje?azt mondja,hogy elvesz ha kész lesz a ház,de szerintem ez csak duma,hogy addig is idot nyerjen.

kedves válaszoló:ha te azért otthagynád a fenébe,mert nem vesz elso szora feleségul,akkor szerintem te még nem szerettél igazán,az

2012. jan. 25. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!