Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baratom szeretne eljegyezni, de?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom szeretne eljegyezni, de?

Figyelt kérdés

Minden vagyam, hogy a felesege legyek. Fel eve vagyunk egyutt, akapcsolatunk nagyon jo, tudunk kozos kasszarol takarekoskodni, 4 honapot egyutt is eltunk. En gondolkoztam, hogy lenne optimalis, es arra jutottam, hogy ha eljegyez, akkor is minimum 3-4 evet csak jegyben jarunk. Most fog elmenni dolgozni draga parom, hogy tudjon nekem gyurut venni. Meg egy kerdes: ha ugy veszi a gyurut hogy a kozepso ujjamra legyen jo, az gaz? Csak hogy kesobb is tudjam hordani, es ha hizok is valamennyit ne kelljen allittatni a mereten. Na szoval, mindent osszegezve, mi a velemenyetek? Jo otlet a hosszu jegyben jaras?


18/L 19/F


2011. dec. 9. 06:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is középső ujjamon hordtam az eljegyzési gyűrűt, így jó volt a gyűrűsre, ,mikor terhe lettem :)

Szerintem nem gáz, nekem mondjuk furcsa

2011. dec. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha csak egy gyűrűt vesz,az nem lejegyzés. Ahhoz két karikagyűrű kell. De az eljegyzésnek csak akkor van értelme,ha hamar követi a házasság. Évekig gyűrűt hordani ostobaság. Azt bármikor le lehet venni az ujjadról. Illetve,ha csak kövesgyűrűt vesz a párod,azt a szakítás után is hordhatod kövesgyűrűként. Ahogy tulajdonképpen az is.
2011. dec. 9. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha középső ujjadra húzod akkor csak szimpla gyűrűnek tűnne, kivéve akkor ha lesz karika gyűrű is.

Nekünk már megvan a karika gyűrűnk, emiatt hordom az eljegyzésit a középső ujjamon.

Amúgy meg tök hülyeség 3-4 évig jegyben járni, és ez még nem garancia rá, hogy legkésőbb a 4. évben lesz esküvő, lakás, a pénzre értem.

Ha 2 év múlva is fogjátok szeretni egymást akkor majd ráér akkor az eljegyzés, az ilyen fél év utáni gyors eljegyzésnek már legtöbb esetben megvan a jövője, felbontás!

Azt kétlem, hogy ez idő alatt teljes mértékben megismertétek egymást, persze majd jön, hogy de igen, nem ismersz minket, DE a rózsaszín köd elhomályosít.


21 éves menyasszony

2011. dec. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egész szituáció érdekes. Közös kasszán vagytok, de ő még nem dolgozik? Akkor ki tart el titeket? Szerintem sincs értelme a ma eljegyezzük egymást, aztán majd 3-4 év múlva összeházasodunk dolgoknak. És szeritnem még várnotok is kellene, mondom ezt annak ellenére, hogy a szüleim három hét után eljegyezték egymást, és a mai napig boldog házasságban élnek. És én biztos nem kértem volna a barátomat arra, hogy akkora gyűrűt csináltasson, ami a középső ujjamra jó. Én is kaptam köves gyűrűt eljegyzésre (karikagyűrűt most csináltatjuk), de természetesen a gyűrűs ujjamra jó. Később lehet tágíttatni, nem is kerül sokba. Hova siettek egyébként annyira az eljegyzéssel, ha még nem is akartok összeházasodni?
2011. dec. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az sosem baj ha a jegyben járás sokáig tart. Nem tudhatod mit hoz a jövő...
2011. dec. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A fé év még nevetségesen rövid idő és még fiatalok vagytok.
2012. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!