Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Illő esküvőn eljegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illő esküvőn eljegyezni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 00:51
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, az az ő napjuk.:)
2011. nov. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nem. így van,ahogy az első mondta!
2011. nov. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2011. nov. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem igen. Talán még romantikus is lehet. A lényeg, hogy a családnak ne szóljatok még, ne vegyétek el az ifjú pár fényét:)
2011. nov. 13. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Én szerintem a házasulandó párral szemben ez illetlenség, ezért sem kívánok ilyet egy esküvőre sem.
2011. nov. 13. 01:20
 6/22 anonim ***** válasza:
94%

Harmadik vagyok.

Szerintem is azért nem illik,amit előttem írtak. Milyen dolog az,hogy a rokonság/barátok azért gyültek össze,hogy megünnepeljék 2(!!!) ember szerelmét,és kapva az alkalmon valaki "ellopná" ezt tőlük. Nekik persze gazdaságos,nem kell újra összehívni a családot :) (mármint akik eljegyeznék egymást,azoknak)

2011. nov. 13. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem semmi romantikus nincs benne, már bocsi.:) Az eljegyzés amúgy is legyen személyesebb (szóval ne az egész rokonság előtt) és romantikus (még mindig nem romantikus az esküvőn eljegyzés). És, ha te is úgy látod, hogy nem jó, miért kérdezted?:)
2011. nov. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
89%

Egyetlen esetben tudnám elképzelni, de az meg kevés lánynak tetszene...

Lagzi közben a pár kimegy sétálni, ott csendben lánykérés, ha már annyira aznap akarják, de senkinek sem szólnak, legfeljebb másnap.

Az ifjú házasok napját nem szabad elvenni.

2011. nov. 13. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Hivatalos eljegyzést nem illik. Viszont abban szerintem nincs semmi rossz, ha valaki ott kéri meg a szerelme kezét :)
2011. nov. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
51%
na ha az én esküvőmön csinálná valaki ezt meg az megemlegetné egy életre, nem lenne neki szép esküvője mert tennék róla
2011. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!