Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Illő esküvőn eljegyezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illő esküvőn eljegyezni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 13. 00:51
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem illik, nem tudtok önállóan kitalálni egy napot ami csak a tiétek. Az ifjú párral szemben is szemétség!!!
2011. nov. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem illik. És jogosan érezné magát sértve az ifjú pár. Találjon inkább ki valami eredetibb doglot a leendő vőlegény, ne más ünnepét akarja felhasználni.
2011. nov. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
45%

Miért illetlenség? A lánykérés két ember bensőséges pillanata, ami csak rájuk tartozik.

Én attól borulnék ki, ha a rokonság előtt kérné meg a kezem a párom.

Egy esküvőn kettesben elhúzódva, amúgy is felvillanyozva az eseménytől, a szerelem rózsaszín füstjében, szép ruhában még romantikus is lehet.

Eleve nem kell végignéznie senkinek. Ha meg nem tudnak róla, csak másnap akkor nem tök mindegy a többieknek? Úgyse tud róla senki az esküvőn, mit rontanának el vele?

2011. nov. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim válasza:

Ha az en esküvöm lenne es valaki ezt tenne egyantalan nem haragudnek erte...szerintem aranyos...de persze ez csak az en velemenyem...es kinek az esküvöje lesz,teso,csalad,barat?

A csalad meg talan örülne is neki...

De szerintem kerdezd meg a menyasszonyt völegenyt hatszemközt hogy esetleg mit szolnanak hozza ha az esküvön megkerned a parod kezet...talan ez a legtisztabb..

2011. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Senki nem írta azt, hogy a lagzival együtt legyen egyben megtartva az eljegyzés is, mert ez tényleg durva lenne.


Viszont látom, hogy akik azt írták (köztük én is), ha ez kettesben, romantikusan zajlana, abban nincs semmi baj..


Érdekelne, hogy aki lepontozott minket, miért tette, mi rossz van ebben? Hiszen nem tudja meg senki, nem veszik el ezzel senkinek sem az ünnepét..

2011. nov. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Kérdező te hogy értetted azt, hogy esküvőn eljegyezni?

Felállni a rokonság előtt és megkérni a Nő kezét mindenki szeme füle hallatára vagy pl. kint a kertben beszélgetés közben ahol csak ketten vagytok?



Ha pedig arra gondolsz, hogy kint a kertben kettesben akkor miért kell pont ezt a napot választani, akkor már nem teljesen mindegy, hogy utána 1-2 nappal kéred meg a kezét?

2011. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Én olyat láttam, hogy lagzin egyszer csak elkezdtek szülinapot ünnepelni. Az ifjú párnak senki sem szólt, hogy ez lesz, rosszul is esett nekik, hogy hirtelen az egyik vendégasztalnál összejött a rokonokból a szülinapi bulizó társaság... Hát, ők vették ki a termet, ezt meg egyesek kihasználták, nem volt szép dolog. A rokonok többi része, és mindenki, aki látta, azt mondta, ezt azért nem kellett volna.
2011. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg nem szép. Nálunk is volt ünneplés. A férjem születésnapján volt az esküvőnk, egy nappal később pedig egy jóbarátunk szülinapja. Éjfél után megtartottuk mindkettőt, zenekarral is leegyeztettük, stb.
2011. nov. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát, ha elbújtok nagy romantikusan, és a párod lelkére kötöd, hogy erről egy szót se ma senkinek, akkor szerintem lehet, de az is lehet, hogy balul sül el a dolog, és megsértődik a menyasszony, akinek az esküvőjén vagytok. De képzeld el, hogy milyen lesz pl. mesélni róla, hogy "na, mégis, hogy történt az eljegyzés (vagy lánykérés, lehet hogy a kérdező se tudja)?" "Hát épp a legjobb barátom esküvőjén voltunk, és akkor kértem meg a párom kezét/jegyeztük el egymást." Lehet, hogy sokan kibuknának rajta, mint itt a válaszadók közt is. Esetleg az esküvő utáni napon, mikor még bennetek van az öröm (főleg, ha közeli ismerősök esküdtek), az aranyos lehet, és mesélni is sokkal jobb. "Barátomék esküvőjén elhatároztam, hogy másnap megkérem a párom kezét, és így is lett! Nagyon meg volt lepődve, mert egyáltalán nem számított rá." Szerintem máris aranyosabb a történet, és így az intim részleteket se kell kiteregetni, mert ennyivel már beérik az emberek. :)
2011. nov. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Az adott helyzet,no meg a tisztelt társaság határozza meg,hogy-mint sok minden másban is,akkor éppen mi illik! Deni-papi
2011. nov. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!