Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Eljegyzés csak arany karika...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eljegyzés csak arany karika gyűrűvel lehet? Honnan tudom mekkora gyűrű kell nekem?

Figyelt kérdés
Már régóta tervezzük a párommal az eljegyzést,de 2 kisgyerek mellett sajnos ez szinte lehetetlen.Valahogy mindig másra kell a pénz és a gyűrűk mindig csak az utolsók a sorba.Ezt én értem.De nem rég rátaláltunk egy nemesacél jegygyűrűs oldalra.És nem olyan drágák mint az arany,gondolkodunk nagyon rajta ,hogy ilyesmit vagy innen rendelnénk.oldalt küldök : [link] és a Acél jegygyűrű arany színben valamelyikére gondoltunk.Szerintetek szép,ez is megteszi a jelképet? És a gyűrű méretet honnan tudjuk meg ha online rendelnénk?Hogy tudnám ezt egyszerűen itthon lemérni?
2011. dec. 20. 06:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Párom nekem egy fehér arany köves gyűrűt vett,de a karikagyűrűre még most fogunk vhogy gyűjtögetni. Szép gyűrű a nemesacél is,de párom olyat nem akar:(
2011. dec. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 yuda ***** válasza:
87%

Szerintem otthon nem tudod lemérni.

Olyat el tudok képzelni... ha már ragaszkodsz az online rendeléshez, -hogy bemész bármelyik ékszerészhez és megkéred az eszközeikkel mérjék le az ujjad, felírod a méretet és beküldöd online.


Másik részéhez hozzászólva:

-felnőttség egyik jele, ha már nem a külvilág határozza meg elsősorban, hogy mit gondoljál: teszem azt, ha kettőtöknek megfelel ez az anyag, akkor kit érdekel mások véleménye?

Ha pl. mindenki azt mondaná ne házasodj, akkor nem tennéd? Remélem így gondolkodsz a gyűrű anyagáról is.:)

2011. dec. 20. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
OMG... nekünk ezüst gyűrűnk van, mert egyikünk sem szereti az aranyat, és nem a gyűrű ára határozza meg az értékét.
2011. dec. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%

Ha még nem akartok összeházasodni,akkor felesleges az eljegyzés. Főleg,hogy már 2 kisgyereketek is van.

A gyűrű pedig olyan legyen,ami nektek tetszik és anyagilag is megfelelő.

2011. dec. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%
Menj be egy ékszerészhez, vigyél magaddal egy gyűrűt amit sűrűn hordasz, azt ráhúzza egy mérőpálcára, és megmondja hányas a gyűrűd. Így a legegyszerűbb.
2011. dec. 20. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
kinyomtatsz 1 ilyen táblázatot, kivágod a karikákat, és voila... [link]
2011. dec. 20. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
itt pedig megtalálod, hogy melyik gyűrűnek mekkora az átmérője [link]
2011. dec. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

A méretet körülbelül itt meg tudod. [link]

vagy itt.

[link]

nagyon szépek a gyűrűk amit belinkeltél.

Mi a gyűrűinket a zaciba vettük féláron.Utána elvittük ékszerészhez aki felpolírozta és lefényezte a2 db gyűrűt 1500Ft-ból,,olyan mint az új.

De tényleg mindegy,hogy arany vagy ezüst vagy nemes acél a jelkép számít és nem az értéke a gyűrűnek!!

Üdv: Teca

2011. dec. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszike mindenkinek az eddigi válaszokat,linkeket.

persze örülök ha írtok még....

2011. dec. 20. 08:49
 10/17 anonim ***** válasza:
78%

Én szeptemberben egy olyan esküvőn fotóztam, ahol az ifjú pár Gyűrűk Ura rajongó volt. Az "Egy Gyűrű"-vel jegyezték el egymást.

Gyönyörű és különleges volt... és csak a színe arany, amúgy wolfram-karbid...

Keresgéltem utána a neten, mert az ifjú pártól mégiscsak ünneprontó lett volna megkérdezni, hogy mennyibe került, de 8 ezer forint körül van az ára.


[link]


[link]

2011. dec. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!