Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi a teendőm mint koszorús lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendőm mint koszorús lány?

Figyelt kérdés

Szóval kezdve a legelején, 3hónapja ismerek egy lányt, osztálytársam.Mondhatni hogy nem barátnőm annyira még.


Ma elújságolta hogy a barátja mondta hogy megvan a pénz a lagzira és szólt hogy minket is felírt a vendéglistára.

Na meg hogy szeretne felkérni koszorúlánynak az ünnepségen?? Ez azt jelenti hogy az eljegyzésen??

Még soha nem voltam koszorús lány, és életemben csak egyszer voltam esküvőn.


A kérdésem? 1 Az eljegyzésen kér fel hogy legyek koszorús lány??

2 Az eljegyzésre milyen ajándékot kell vinnem? Ha kell mennem?

3 Mit kell mondani hogyha felkér?

4 Van párom akkor ő lesz a kísérőm?

5 Kinek kell fizetni a ruhámat? és a többi kiegészítőmet?

6 van egy fekete koktél ruhám gondolom az nem jól mutatna?!


Igazándiból a menny asszonyt sem ismerem szóval hogyhogy engem választott?? Bár nagyon örülök neki

Jaj valaki segítsen nekem! Köszönöm


2011. dec. 17. 14:16
1 2
 1/18 anonim válasza:
Nem temetésre mész!
2011. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Uhh.

Hány éves vagy? Öt? Bár azok is fejlettebbek. :D


1.Koszorúslányok az esküvőkön vannak, nem az eljegyzésen. Az eljegyzés a család, de leginkább a lány és a fiú ünnepe.

2. Eljegyzésre akkor mész, ha meghívnak. Az, hogy az esküvőre meghívtak nem adja magától, hogy az eljegyzésre is. Divat mostanában az eljegyzésre is meghívót küldeni, ha kapsz ilyet vagy szól a leendő menyasszony, hogy figyelj, két hét múlva szombaton este lesz egy kis vacsora az xy étteremben, és a vacsora fénypontjaként a barátommal eljegyezzük egymást, gyere, várunk. Na akkor vagy meghívva az eljegyzésre. Ajándékot szerintem nem szokás vinni, de nem voltam még eljegyzésen.

3. Ha felkérnek azt kell mondanod, hogy köszönöm elfogadom a felkérést, szívesen leszek a koszorúslányod. Vagy azt kell mondani, hogy nem, köszönöm, nem élnék a lehetőséggel, mert .... .- nincs pénzem ruhára, éppen nem leszek itthon, stb, stb -

4. Ha meghívták a párodat is, akkor lehet a kísérőd. Ha nem hívták meg, akkor nem lesz kísérőd.

5. Ezt a menyasszonnyal kell megbeszélni. Én kétszer voltam koszorúslány, egyszer a menyasszony fizette a ruhámat, másik alkalommal viszont a szüleim.

6. ???????? Láttál te már koszorúslányt? Linkelek neked képet, hogy néz ki egy koszorúslány ruha: [link]

Ez pl egy koszorúslány ruha. Általában fidresfodrosak, rózsaszínek, kékek, esetleg sárgák is szoktak lenni. De mostanában menők a bordó színűek is. Ha koszorúslány leszel koktélruhát semmiképp ne vegyél fel, főleg ne feketét.


Remélem segítettem. De azért áruld már el, hogy hány éves vagy melyik burokban nevelkedtél fel...

2011. dec. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nekem anya mondta hogy az a koktél ruha jó lesz, ennyi nem kell kiakadni rajta.


Egyébként az illetékes lány azt írta hogy szeretne minket meghívni az esküvőre és hogy az ünnepségen ki hangsúlyozom az ÜNNEPSÉGEN FELKÉRNI MINT KOSZORÚS LÁNY akkor mond már meg milyen ünnepségen ha nem az eljegyzésen??!!!!!

2011. dec. 17. 15:02
 4/18 anonim ***** válasza:
Édes lányom. Hány éves vagy? Anyukád is mocskosul el van tévedve. Az ünnepségre - akkor gondolom itt az eljegyzésről van szó - mondjuk, hogy jó a koktél ruhád. De koszorúslány abban nem lehetsz. Már csak azért sem, mert esküvőre nem illik felvenni feketét, fehéret és pirosat sem. A fekete a gyász színe, a fehér a menyasszonyi ruháé, a piros a menyecske ruháé. Szóval utolsó kettőt a menyasszony joga viselni. :)
2011. dec. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Jó rendben de csak nem lehetek egész este a koszorúslány ruhámba, ígyis kivan zárva a koktélruha? Nagyon szép egyébként, tehetnék fel képet ha gondoljátok.
2011. dec. 17. 15:27
 6/18 anonim válasza:

Tegyél, de a koszorúslányoknak egész végíg abba a ruhába illik lenni. Ilyesmikben gondolkozz, színekben is.

[link]

[link]

[link]

2011. dec. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
2011. dec. 17. 16:20
 8/18 anonim válasza:
Ha te vagy a képen dobd a mail címed:D:D:D
2011. dec. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
Ez nem jó koszorús lánynak!
2011. dec. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Én vagyok!!



Akkor jó ha nem jó csak egy feltevés volt

2011. dec. 17. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!