Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Milyen színű koszorús lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen színű koszorús lány ruhám legyen?

Figyelt kérdés

Tesóméknak 2hónap múlva lesz az esküvőjük. És mondták hogy válaszam ki a szint

-lila

-vörös

-kék

-lila törtfehérrel

-narancssárga

szerintetek melyik lenne a legjobb?


2010. márc. 15. 20:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
vörös vagy lila törtfehérrel
2010. márc. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
milyen színű a hajad, szemed? és a bőröd barna, vagy inkább fehér? ez fontos..
2010. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Kék, narancs, rózsaszín, barack, citromsárga ezeket neeeeeeeee ezek borzalmasak. Vöröset nem lehet törtfehérrel kombinálni ? Ha nem akkor a lilás...
2010. márc. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így megy. Szépen elmész és felpróbálod, melyik szín áll jól.

Én pl. bordó menyecskeruhát akartam, mert hogy a piros az túl feltűnő, és a bordó pólók jól állnak nekem. Mondanom sem kell, hogy borzalmasan néztem ki a bordó ruhákban. A piros viszont nagyon jó volt.

Nem lehet látatlanban megmondani.

2010. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem világoszöld volt (fekete hajam van és jól le voltam barnulva, nagyon jól állt).

Milyen a hajad, szemed, bőröd színe?

2010. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hajam barna

szemem zöld

a bőröm olyan szolisan barna:P

2010. márc. 16. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

árnyalattól is függ..

én már elég sok esküvőn voltam és mindegyiken voltak olyan lányok akik kb ugy nézhettek ki mint te.(haj,szem,bőrszín)amire konkrétan emlékszem: narancssárga,bordó-rózsaszín kombinálva,kék,almazöld. mindegyik szín jól állt a sötétebb hajhoz és bőrhöz. igazából ha sötét a bőröd akkor baj nem lehet,mert inkább ugy van h fehér bőrhöz nem jó pl a bordó mert nagyon elüt

2010. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!