Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Vélemény erről a karikagyűrűről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vélemény erről a karikagyűrűről?

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 10. 12:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem rossz, de szerintem túl sok a minta benne.

Nekünk is fehér-sárga arany kombinációjú gyűrűnk van, csak nem ennyi díszítéssel...

Csak kíváncsiságból, lány vagy kedves kérdező?

Mert szerintem igen, ha nem bocsi. Amúgy meg ha karika gyűrűt vesztek ott nem csak az egyik fél ízlését kell nézni, legalábbis a legtöbb pár nem csak a sajátját veszi figyelembe!

2011. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szerintem a párod véleményét kérdezd, csak kettőtöké számít :)

Én kaptam a férjemtől egy kísérőgyűrűt, a karikagyűrűt pedig együtt választottuk ki. Nem kell gyémántnak lennie, stb. csak egy egyszerű kis gyűrű. :)

Aztán a karikagyűrűket pedig válasszátok ki együtt :)

2011. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mi majdnem ilyet vettünk, nagyon tetszett mindkettőnknek. De aztán inább egyedit készítettünk, így olcsóbban is jött ki. Az is nagyon hasonló, csak mélyebben van vésve bele a minta. De ha eljegyzésre szánod meglepetésként, akkor mindenképp puhatolózd ki a párod véleményét is a dologról, mert ez a gyűrű, azért nem mindenkinek tetszik, hiszen eléggé csicsás.
2011. dec. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekünk hasonló van, csak kicsit kevesebb a minta rajta. Nekem tetszik. De ha a kezeden van, nem tűnik fel ennyire ez a sok minta, mert most direkt úgy állították be a fényt. Szóval kézen szolidabbnak hat. Tőlem lájkk!
2011. dec. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ohh, a régi nagy kedvencem!!!


De végül mi terveztünk magunknak, és csináltattuk meg.

2011. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!