Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit jelenthet ez? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Vajon tényleg ezért nem akar eljegyezni?

Figyelt kérdés

A barátom azért nem jegyez el,mert nem akarja,hogy megromoljon a kapcsolatunk.

Másfél éve vagyunk együtt.


2009. ápr. 19. 09:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

18 vagyok.barátom 20.

tudom,hogy korai lenne.de egyébként jó a kapcsolatunk.

megértjük egymást,mindent megtudunk beszélni.és nagyon szeretjük egymást.

egyébként megbeszéltük.nem szeretné elsietni,mert egyrészt fiatalok vagyunk,másrészt pedig énsem érzem még szükségesnek.

2009. ápr. 19. 11:13
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

10,57-es vagyok.

Tényleg nagyon fiatalok vagytok még,így érthető ha nem akar még házasodni.Ha meg nem,akkor minek az eljegyzés?

Éljetek szórakozzatok tanuljatok még,nektek még nem kell sietni.Ha az Ő neked igazi akkor évek múlva is az marad,így nem fog elmaradni az eljegyzés sem.Ha meg közben kiderül,hogy mégsem,akkor felesleges is lett volna.

2009. ápr. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2009. ápr. 19. 11:22
 14/17 anonim ***** válasza:
Hát ez elég hülye kifogás. Ez a pasi szerintem sose fog eljegyezni. Ha azt mondaná, h fiatalok vagytok még, meg ráértek, az egy jó ok lenne, mert tényleg :) Van még időtök! De ha valaki szerint a gyűrűtől romlik mag egy kapcsolat, akkor...háát..neked kell eldöntened, h a későbbiekben fontos lesz-e neked a gyűrű.
2009. ápr. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
ő az esküvőre célzott azzal,hogy megromlana a kapcsolat.és igen,fiatalok vagyunk,de ezt megbeszéltük,hogy kb. 2év múlva jöhet az eljegyzés.
2009. ápr. 21. 20:26
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 2 éve ismerem a párom, 2 éve együtt is élünk:) Én szeretnék már eljegyzést, ő még nem. Ilyenek a pasik:)A válasz a kérdésemre mindig az volt (már nem nyaggatom ezzel:)), hogy azért mert fél, hogy mi lesz. Mi van ha mégsem jó stb. Aztán persze kiderült, hogy valójában már egyszer megkérte egy lány kezét, aki nemet mondott. Tehát rossz emlékek, rossz tapasztalat, amitől igazából tart. Lehet párodnál is van valami rossz élménye... Hagyni kell, egyszer majd megkéri a kezed, ha ő is úgy érzi, hogy itt az ideje.

2009. ápr. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

nála ilyesmi nemvolt (más lány eljegyzése),de megbeszéltük:)

még 2 évet várunk vele:)

köszönöm a választ neked is:)

2009. ápr. 29. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!