Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit jelenthet ez? Vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ez? Vajon tényleg ezért nem akar eljegyezni?

Figyelt kérdés

A barátom azért nem jegyez el,mert nem akarja,hogy megromoljon a kapcsolatunk.

Másfél éve vagyunk együtt.


2009. ápr. 19. 09:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kifogás:D De valószínű arról van szó,hogy ő még nem szeretné.. ne erőltesd és ne hozd szóba.. DE erről a furcsa kifogásról mindenképpen beszélj vele.. hogy most ezt komolyan gondolja? Akkor ez az jelenti, hogy idővel házasságot sem akar, mert akkor rossz lesz a kapcsolatotok? Másfél év egyébként nem olyan hosszú idő..viszont én a helyedben attól tartanék, hogy elég érdekes a hozzáállása...:SS
2009. ápr. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ:)

a hozzáállásával semmi baj nincs szerintem:)

tényleg korai lenne az eljegyzés.

csak kiváncsi vagyok a véleményetekre.

2009. ápr. 19. 09:59
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hello!Elég furin áll a kérdéshez, igaza van az előttem szólónak, ne erőltesd a témát nagyon, de kérdezz rá hogyan gondolja ezt!Nem akarlak megrémiszteni, de sajnos az ismerőseim körében is van ilyen kijelentés(srác), hat éve vannak együtt, és nagyon úgy tűnik a lány nem várhat tőle semmilyen előrelépést.Pedig már a fehér menyasszonyi ruha lebeg a szeme előtt jó ideje, de még megkérés sem történt!A lány azt mondta reménykedik!! :-(

De a másfél év nem túl sok idő még, tisztázzátok ezt a kérdést, milyen kétségei vannak!

2009. ápr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

uhh:( azért 7 év után pedig ideje lenne:O

hát majd kiderül milessz:) igazából erőltetni nem szeretném.

meg nem is tartom annyira fontosnak,csak megfordult a fejemben.

és igen,midenféleképpen tisztázom vele.

köszönöm a választ neked is:)

2009. ápr. 19. 10:10
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha az eljegyzés miatt megromolhatna a kapcsolatotok, akkor a házasság által mi történne? Ezzel az erővel mindenre lehet kifogást találni...szerintem a te barátod tipikusan az az ember, aki évekig húzza-halasztja majd a nősülést is, kifogásokat fog keresni mindig, amíg te bele nem unsz ebbe a helyzetbe. Én nem tudnék ilyen emberrel élni, mert nem látnék jövőt a kapcsolatban...vannak, akik tudnak papír nélkül élni egy életen keresztül, de én pl. nem. Ha te sem, te is előbb-utóbb ebbe bele fogsz fásulni.
2009. ápr. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

hmm.erre még nem gondoltam.igazából el lennék eljegyzés és esküvő nélkül is.de megbeszéltem vele ezt.

azt mondta,hogy nemakar elsietni semmit.mert még elég fiatalok vagyunk mindketten.meg a család is elég zűrös.:(

2009. ápr. 19. 10:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia sszerintem az eljegyzéstől nem romolhat meg egy jó kapcsolat de ne ilyedj meg mert lehet hogy még "nem készült fel rá" de attól még szeret csak még korainak találja vagy ilyesmi mond meg neki hogy nyugodtan elmondhatja hogy ha még nem szeretne eljegyezni :)sok szerencsét:)
2009. ápr. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

ez most megnyugtatott:)

köszönöm a választ nekedis:)

2009. ápr. 19. 10:35
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Beszéljétek át a kapcsolatotokat,hogy ki mit vár a másiktól,hogy tervezi a jövőjét.Mert lehet,hogy nem egyformán gondoljátok.Van aki szerető családra gyerekekre vágyik,van aki lazább kapcsolatra,meg szeretné tartani a függetlenségét.Az utóbbi esetében szerintem nincsenek meg a megfelelő érzelmek a hosszútávú kapcsolathoz a házassághoz.Az viszont nem baj,ha enélkül nem házasodik valaki felelőtlenül.Szerintem egy olyan kapcsolatban ahol megvan minden érzelem,hasonlóak a jövőbeli elképzelések is,komolyan egymással tervezik a felek leélni az életüket,ott nem tesz semmit tönkre az eljegyzés és majdan a házasság,hanem megerősíti a kapcsolatot amivel a külvilág felé is jelezzük mi összetartozunk.

De ezt sem kérni sem kierőszakolni nem érdemes.Ez akkor igazi ha szívből jön,ha érezzük a másikon Ő is ezt akarja.

Ha kifogásokat keres ne erőltesd,biztosan megvan rá az oka amiért nem szeretné még az eljegyzést sem.

Amúgy másfél év tényleg nem hosszú idő,lehet,hogy csak még várni szeretne még.De ezt tőle kellene megtudnod,hogy erről van szó,vagy nem az igazinak gondol Téged.

Mennyi idősek vagytok?

2009. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem tenyleg azert nem akarja hogy megromoljon a kapcsolat, mert ha eljegyez akkor masabb a tisztelet mint most. Mert most szerintem jobban felt tisztel mert te meg most barmikor elhagyhatod mert nem vagy eljegyezve es ezert szeretne meg hogy legyen szoros kapcsolat.
2009. ápr. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!