Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elköltözök a szüleimtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözök a szüleimtől hamarosan és a párom azt mondta hogy idővel ő is biztosan odaköltözne hozzám. Sorrendbe tesszük a következő lépéseket? .24/N

Figyelt kérdés
5év párkapcsolat, aztán majd 1ütt lakás,utána vajon mire gondolhat egy 24 éves fiú?Hogy mit szeretne kb azt tudom, de kiváncsi vagyok kinek mi az elgondolása úgy átlagosan.
2011. ápr. 8. 17:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

A mesevilágban ez valahogy így is van ahogy írták. Összeköltözés, eljegyzés, házasság, gyerek... olyan 2 évente sacc/kb.

Nálunk: 2 hét után összeköltözés, rá 5 évre gyerek, rá 1 évre esküvő, rá 1 évre 2. gyerek... és jó volt így is.

Esküvőt sem akartunk, csak így egyszerűbb volt mindent intézni (így röviden).

8 éve vagyunk együtt, de 15 éve ismerjük amúgy egymást.

2011. ápr. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

mi fél év után összeköltöztünk, azóta eltelt majdnem 3,5 év. nekem az volt az elképzelésem:

összeköltözés, lakás, házasság, gyerek, bár a 2-3. nem baj, ha fordítva lesz.

a reális sorrend:

összeköltözés, házasság, gyerek, lakás. sajnos az a baj, hogy nagyon nincs pénzünk házra, jó pár éven belül nem is lesz, de viszont 5-6 év után, miután a párom már túl lesz a 33-n, szerintem már ideje lesz a gyerekvállalásnak, mert ha lakásra várok, lehet, hogy sohasem lesz...

szerintem jól gondolkodtok.

2011. ápr. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Mi 2 éve együtt voltunk amikor én elköltöztem otthonról albérletbe,ő még 2 évig otthon lakott,ugy hogy heti 4-5 nap nálam volt,majd ideköltözött,eljegyzett,lassan össze kellene házasodni,az már 6 év,24 vagyok,gyerek majd 5 év múlva (én akkor 30,ő 32 lesz)


nagyjából ugyanaz mint a te elképzelésed


sztem igy jó

2011. ápr. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Chat szoba találkozás, 1/2 hónapra rá élőben találkoztunk, akkor eldőlt együtt fogunk élni. Albérlet 2 hétre rá, majd az első lakás 1 hónap múlva.7 év együtt élés után esküvő majd baba projekt. Most kisfiunk 15 hónapos. Szerintem nincs sorrend, mindent akkor "kell csinálni" mikor mindketten úgy érzitek.
2011. ápr. 15. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!