Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Elköltözök a szüleimtől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elköltözök a szüleimtől hamarosan és a párom azt mondta hogy idővel ő is biztosan odaköltözne hozzám. Sorrendbe tesszük a következő lépéseket? .24/N

Figyelt kérdés
5év párkapcsolat, aztán majd 1ütt lakás,utána vajon mire gondolhat egy 24 éves fiú?Hogy mit szeretne kb azt tudom, de kiváncsi vagyok kinek mi az elgondolása úgy átlagosan.
2011. ápr. 8. 17:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Mit is akarsz tudni?


5 év járás után ideje az összeköltözésnek. Utána jöhet a többi, ha akarjátok.

2011. ápr. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az összeköltözésnek 5év után ideje van,tudod lakva ismerszik meg az ember.Ha müködik az együttélés akkor utána jöhet az eljegyzés,házaság,baba.Én így képzelem el :-)
2011. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Azt szeretném kicsit firtatni hogy kinek milyen az elképzelése a mai világban a költözés,eljegyzés,házasság,stb kérdésekben,ill. hogy mit mi után tegyünk.A kommentekből rájöhetek esetleg hogy vajon normálisan gondolkodunk e a párommal vagy nem?:)Bár nem hiszem hogy eget rengetően borzalmas úton járnánk.
2011. ápr. 8. 17:40
 4/14 anonim ***** válasza:
normálisan gondolkodtok.
2011. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nos, mi összeköltöztünk. Júliusra várjuk a kislányunkat, és nem vagyunk házasok csak élettársak, de az már jóval a baba fogantatása előtt megtörtént.

Mi nem ragaszkodunk egy plusz papírhoz, amin házastársaknak nyilvánítanak minket. Bár egyén függő, hogy erről ki mit gondol. Lehet, hogy a későbbiekben (5 – 10) év múlva, ha lesz felesleges 1-2-3 milliónk, akkor összeházasodunk.

Természetesen van vagyoni szerződés köztünk, ahhoz spec. én ragaszkodtam.

2011. ápr. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem jó úton jártok :-)

De itt a mi történetünk:

2éve voltunk együtt mikor összeköltöztünk,rá 2ével volt az eljegyzés (2010.karácsonykor),esküvő jövőre nyáron,baba úgy 3év kb. :-) És nekünk így jó,ezek a tervek :-) és boldog vagyok a párommal,és izgatottan várom az eseményeket.-igaz nem szabad előre tervezni,tartja a mondás.

2011. ápr. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ja és én most 22/L a párom most 24/F :-))
2011. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekünk így volt:

2 év járás, eljegyzés, 2 év múlva esküvő, összeköltözés, 3 év múlva baba. Szerintem jó volt így. 27/N

2011. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Azzal szokott viccelődni néha a baráti körünkben hogy ha feleségül vesz akkor kibérli az egész utcát és hivatalos lesz mindenki az eseményre...:D Remélem azért ekkora hűhót nem képzel majd.Viszont már vannak halványka álmodozásaink a dolgokról.Hosszú a telek és tegnap erre azt mondta hogy a meglévő rotijához akit imádunk,veszünk egy kölyök szukát is nekem és majd együtt őrizhetik a házat és a tyúkokat nehogy átjárjon lopkodni bárki is.:)
2011. ápr. 8. 18:15
 10/14 A kérdező kommentje:
Hallottam már azt a szólást miszerint lakva ismerik egymást az emberek,ha minden jól megy szeretnénk egy lánykérést,eljegyzést pedig 3éven belül.Ha valami nem passzolna az együtt lakással azt is biztosan megoldanánk mert szerencsére arra már rájöttünk hogy jobb ésszel mint erővel:)Köszönöm a hozzászólásokat!Jó tudni hogy nem akarok túl sokat a barátomtól elvárni hiszen más is így gondolkodik mint mi.
2011. ápr. 8. 18:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!