Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nem korai kissé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem korai kissé?

Figyelt kérdés
Helyzet: 18 lány vagyok, Ő 20 fiú, 3 éve együtt.Karácsony környékére tervezzük az eljegyzést.Szülők örülnének.Szerintetek ez nem korai?
2011. febr. 6. 22:16
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
A lányok korábban érnek mint a fiúk.Én úgy tapasztalom a környezetemben hogy a 18-19éves lányok felnőtt,érett gondolkodású "nők"már.Ezzel ellentétben a fiúkat úgy látom,későn "nőnek fel".Persze tisztelet a kivételnek,de én a helyedben átgondolnám hogy ez a fiú 20évesen eléggé "kiélte-e" már magát?!Tudom,elég rosszul hangzik hogy "kiélte-e"de fiúk esetében erről kell beszélni...
2011. febr. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
25%
Manapság már nem jelent semmit az eljegyzés legtöbb embernél, szóval jah, nem korai, már óvodában is divat megkérni a kislányok kezét. Egyébként én nagy hülyeségnek tartom, hogy eljegyezzük egymást de még sok évig össze sem házasodunk, akkor mi értelme? Ha az én kezem megkéri, azt jelenti nekiláthatok szervezni az esküvőt, és egy éven belül össze is házasodunk, nem tengünk-legünk csak azért, hogy mutogathassam a gyűrűmet, hogy én már menyasszony vagyok.
2011. febr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Teljesen biztosak vagyunk benne,csak a környezet nem a szülők kivételével.Nem úgy tervezzük, hogy pontban hánykor és hol térdeljen le, hanem hogy valamikor megejtjük.Majd Ő kitalálja, hogy mikor hogyan.

2011. febr. 7. 15:13
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyáltalán NEM korai, főleg, hogy már 3 éve vagytok együtt!

Ha Ti úgy érzitek, hogy eljött az ideje akkor hajrá, ne érdekeljen mások véleménye!

Anyós jelöltöm és após jelöltem 8 hónap együtt járás után házasodtak össze és 25 éve együtt vannak. Boldogságban! A szüleimnél is ez a helyzet csak Náluk 1 év után jött a lagzi.

Szóval mindent bele, gratulálok! Sok boldogságot!

Ja! És attól, hogy eljegyzés megtörtént még nem kell rögtön összeházasodni várhattok 2 évet is! De olvastam is, hogy még van nektek a suliból egy kis idő.

2011. febr. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm Kedves Utolsó!
2011. febr. 8. 16:53
 36/37 anonim ***** válasza:
Mi mindketten 20 évesek voltunk az eljegyzésnél. Nem volt korai, mert szeretjük egymást és nem a rózsaszín köd miatt döntöttünk így:) már régen "racionális"(a szó pozitív értelmében) alapokon nyugszik a kapcsolatunk.4 éve vagyünk együtt.
2011. febr. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. febr. 10. 15:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!