Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 29-én, hétfőn...

Szeptember 29-én, hétfőn kellet volna megjönnie, de még semmi. Csináltam terhességi teszet, de negatív lett! Közérzetem rossz, fáradékony vagyok, melleim kissé érzékenyek! Lehetek babás? Korai volt a teszt?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha aznap csináltad mikorra nem vártad akkor nem volt korai,viszont a teszt akár át is verhetett!Nem tudom milyen tesztet csináltál,de javaslom vegyél még egyet!Lehetséges a terhesség is,de nem akarlak áltatni.Én mindenesetre szurkolok!Írd majd meg légyszi az eredményt :-))
2008. okt. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is 29-én kellett volna megjönnie, és még semmi. Ma reggel negatívat teszteltem. Még várok egy hetet és újra tesztelek, ha az is negatív megyek dokihoz. Szerintem neked sem árt még egy teszt pár nap múlva.

2008. okt. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!