Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nem korai kissé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem korai kissé?

Figyelt kérdés
Helyzet: 18 lány vagyok, Ő 20 fiú, 3 éve együtt.Karácsony környékére tervezzük az eljegyzést.Szülők örülnének.Szerintetek ez nem korai?
2011. febr. 6. 22:16
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
jövő nyáron érettségizem, de van előrehozott érettségim angolból.Páromnak van már érettségije, még fél év van neki a szakmából.Köszi mindenkinek!
2011. febr. 6. 22:44
 12/37 anonim ***** válasza:
77%

Ismerős 17 éves volt a fiú 23, jött a baba. 25 éve boldog házasok.

Közeli rokon: L18-F26 eljegyzés, másfél évre rá lakodalom. Több mint 20 éve vannak együtt.

Ismerős L19-20 F20-21 házasság, több, mint 15 éve együtt vannak.


A gimnáziumban volt nálunk 3 szerelmes pár. Egy pár már régóta együtt van 3 gyerekkel. A másik gimi után szétment, a harmadik pár évig még bírta, majd szétmentek.


Az ellenpéldáimban mind 25-30 körüliek a házasodók (velem ca. egykorúak), az elmúlt 10-12 évben voltak az esküvők. Szinte mind szétmentek 5-10 éven belül. Szóval úgy tűnik, hogy nem, hátrány a korai házasság.

2011. febr. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 6. 22:46
 14/37 anonim ***** válasza:
41%
Ha eszednel vagy nem kotod le magadat 18 evesen. Igen, korai. Nagyon is.
2011. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nagyon korai, félig még gyerek vagy.
2011. febr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
Ez azért nem le kötés.Nem házasodunk, ugyanúgy kimozdulunk, nem fogunk otthon ülni.Elég korán érő típus vagyok, úgyhogy gyereknek se mondanám magam.
2011. febr. 6. 22:50
 17/37 anonim ***** válasza:
73%
Nem az, ne érdekeljen mások véleménye, csak szeressétek egymást!... sok boldogságot (:
2011. febr. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2011. febr. 6. 22:52
 19/37 anonim ***** válasza:
71%
ha te magad nem tudod eldönteni hogy korai-e az azt jelenti hogy te sem vagy biztos a dolgodban.(tehát lelked mélyén tudod hogy korai) amúgy az a véleményem mindenki a saját életéért felelős. én saját példámból kiindulva már rég elvált nő lennék ha hozzámentem volna anno ahhoz a pasihoz akivel 19 évesen kezdem járni(és akkor azt hittem hogy ő az igazi, sosem fogunk szakítani stb, és 6 évig együtt voltunk. és a végén én szakítottam mert annyira mások voltunk akkor már, és boldogtalan voltam. közben felnőttünk. szóval véleményem szerint korai az eljegyzés, de mint mondtam mindenki a saját életéért felelős.
2011. febr. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
73%

nem korai, pláne az eljegyzés, az nem kötelez még semmire. Fél másodperc alatt fel lehet bontani, csak egy szó....

Természetesen isten ments, hogy ilyen történjen, kívánok nektek nagyon nagyon sok boldogságot!!!!!!!!!!:)


22l

2011. febr. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!