Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek nem korai kissé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem korai kissé?

Figyelt kérdés
Helyzet: 18 lány vagyok, Ő 20 fiú, 3 éve együtt.Karácsony környékére tervezzük az eljegyzést.Szülők örülnének.Szerintetek ez nem korai?
2011. febr. 6. 22:16
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Köszi! Én nem érzem korainak, Ő sem,csak a környezetünkben akadnak kiknek van ellenvetésük.Köszönöm mindkét választ!
2011. febr. 6. 23:00
 22/37 anonim ***** válasza:
57%

22:55 vagyok

hát ne foglalkozzatok azokkal az ellenvetőkkel:)

A szülők örülnének, és ez a legnagyobb dolog, innentől kezdve engem más véleménye nem érdekelne:)

2011. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
42%

az eljegyzéssel semmi baj nincs, de a házassággal várjatok még pár évet.

legyen lakás, biztos munka, fizetés.


nem ciki fiatalon házasodni, ám annál inkább furcsának tartom azt, hogyha valaki csak úgy összeházasodik, és még évek múltán is anyósnál élnek a kisszobában...

2011. febr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
55%
Engem a barátom a 17. szülinapomon jegyzett el. Most 18 vagyok, esküvő még nincs, ráérünk vele, de azóta is boldogok vagyunk.
2011. febr. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
66%
Nem korai. Más véleményével meg ne foglalkozz.
2011. febr. 6. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
28%

Én 18 évesen biztos nem jegyezném el magam, csak ha nemsokára esküvő is lesz. Ha belegondolsz az eljegyzés is valamiféle lekötés. Ha megkérnék a kezem nemet mondanék, a barátom megkérdezte hogy mi lenne ha az érettségi után megkérné a kezem, én pedig elmagyaráztam neki hogy még túl korainak érzem (2,5 éve vagyunk együtt). Az ilyen fiatal kori eljegyzéseknek/házasságoknak az lesz a vége hogy egy idő után megváltozok, felnőttök és már nem azok lesztek mint "gyerekként". Egyik barátnőmnek megkérte 3 éve a barátja a kezét, a ballagása napján volt az eljegyzés. Most nem tudom pontosan mióta, de nagyon régóta együtt voltak már. A barátja akkor 24 éves volt ő pedig 18. Nagyon boldogok voltak együtt, akkor úgy érezték soha nem kell nekik más de nyáron szakítottak, mert elmúltak az érzéseik...

Csak akkor jegyeztesd el magad ha biztos vagy benne, és szerintem sem vagy benne olyan biztos, ha már feltetted a kérdést. De ha úgy érzed hogy készen állsz rá akkor nagyon sok boldogságot kívánok!:)

2011. febr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
64%

Csak a saját érzéseitekkel foglalkozzatok.

A szüleim 17-20 évesen ismerkedtek meg, együttélés nélkül házasodtak, alig egy év járás után, 25 év házasság után is boldogok, nekik összejött. Többen azt mondták nekik, hogy hamar elfognak válni...nem így lett.

Tapasztalataim szerint, ismerőseim között több volt olyan akik közel 10 év járás és együttélés után házasodtak, majd elváltak, és szinte egy sem, akik fiatalon esküdtek és azóta is boldogok.

Az eljegyzésnek számomra pont az a lényege, hogy majd a jövőben, nem feltétlen a jövőhéten, vagy a jövő évben akarnak házasodni, de a szándék már megvan, és szerették volna egyel magasabb szintre emelni a kapcsolatukat.


Én az ilyen éld ki magad, bulizz amíg fiatal vagy szövegtől kapok frászt. Nem tudom miért olyan hihetetlen, hogy valakinek nem ez az egyetlen vágya 30 éves koráig. Szórakozni párban is lehet, még ha nem is minden hétvégén orrba-szájba. A szüleim is tartottak házibulikat, eljártak szórakozni néha-néha, én meg szerettem a nagyszülőknél lenni.

2011. febr. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
46%
*és szinte egy sem, akik fiatalon esküdtek és azóta is boldogok és nem váltak el.
2011. febr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
53%

harmadjára csak sikerül:)

*Tapasztalataim szerint, ismerőseim között több volt olyan akik közel 10 év járás és együttélés után házasodtak, majd elváltak, és szinte egy sem, akik fiatalon esküdtek és válás lett a vége, többségük boldogan él.

2011. febr. 7. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
27%

HM.Tervezitek az eljegyzést?Előre megbeszélitek,mikor,hol térdeljen le előtted,és kérje meg a kezed?Vagy mi?:)

Eléggé úgy hangzik,mintha kierőszakolnád a srácból a dolgot...

2011. febr. 7. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!