Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Két év után szeretném eljegyez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két év után szeretném eljegyezni a párom, de nem tudom, hogy hogyan vegyek olyan gyűrűt, ami jó is lesz az ujjára?

Figyelt kérdés
Nem nagyon hord a leányzó gyűrűt, egy van az ujján,azt sosem veszi le, a nagymamájától örökölte. Ezen kívül van egy gyűrűje az ékszeres dobozában,de azt mondja,azt azért nem hordja,mert lötyög az összes ujján. A nagymamától örökölt gyűrű pont jó rá, de mint már említettem,azt sosem veszi le,így magammal vinni sem tudnám az ékszer boltba. Nem lehet róla lekönyörögni,pedig ha csak magát a gyűrűt látnám, akkor már lenne viszonyítási alapom. Mit csináljak? Nem szeretnék konkrétan rákérdezni,nehogy meg sejtse,mert meglepetésnek szánom. Hogy tudnám kideríteni?
2011. jan. 13. 13:46
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha a lany soha nem veszi le a gyurut, hogy tud kerdezo gyurmazni vele? Na ne!
2011. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az este fonallal jó ötlet volt..vagy kezdj el játszani a kezével, így kb "kitapinthatod" mekkora az ujja..
2011. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy sablon:


[link]


Szerintem is az lenne a legcélravezetőbb, ha csak úgy játékból levetetnéd vele, és felpróbálnád.

Pl. kezdd el masszírozni mikor hason fekszik, hátát, karját, tenyerét, és mondd neki, hogy az ujjbegyet is kimasszírozod, és húzd le addig az ujjáról a gyűrűt. Aztán közben próbáld fel valamelyik ujjadra, és jegyezd meg, hogy melyik ujjadon pontosan meddig ment fel. Én pl. úgy mentem az ékszerészhez eljegyzésem előtt, hogy olyan gyűrű kell, ami a jobb középső ujjam belső felén pont a "nagy hajlat" 2. csíkjáig megy fel. :)

2011. jan. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Eszembe jutott, hogy amikor tésztát gyúr sütihez,akkor leszokta venni a gyűrűt. Majd akkor elcsenem,és belenyomom a gyurmába,amíg nem figyel. :)
2011. jan. 13. 14:49
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

vagy vidd el a lötyögős gyűrűt méretnek és aztán később úgyis méretre igazítják szívesen : meg szerintem annyira nem lötyöghet az..szóval ebben meg tudnak neked az ékszerboltba segíteni..

de szerencsés lány :) nekem nem lenne ilyen találékony a pasim soha hogy most hogy legyen méret a jegy gyűrűhöz :S

:)

2011. jan. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass az elsőre, a világért se kérd meg egy barátnőjét! 99%, hogy megsúgná a titkot a párodnak és onnantól lőttek a meglepetésnek!
2011. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
előző, ez egy baromság. legalábbis egy JÓ barátnő soha nem rontana el egy ilyen meglepetést! ne haragudj, de ugye pasi vagy? :))
2011. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem haragszom meg, de nő vagyok, akinek megvan a véleménye a nőkről és az nem hízelgő. Én azt tudom, hogy én nem mondanám el a srác helyében, mert fix, ha direkt nem is, valahogy kifecsegné. Max addig utalna rá játékosan, mire a másiknak leesne.
2011. febr. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
rokonlelkek vagyunk: szintén nő, szintén elég lesújtó véleménnyel "fajtársaimról" :) de most (nagy szavak) igaz, jó barátnőkről beszélek, ami lehet, hogy csak 1 van az életben (nekem egy sincs), az pedig nem árulja el.... hmmm... lehet, hogy ezért nincs barátnőm, mert ilyen nem létezik? :)
2011. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ilyen barátnőm nekem sincs. :D de elméletben el tudom képzelni, hogy van ilyen.
2011. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!