Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom azt mondta, hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy el akar jegyezni? Tovább lent bajba vagyok

Figyelt kérdés
Már el is jegyzett volna csak nem szereti az egyik szokásomat amit most nem teszek közzé, mert túl hosszú lenne. Ez mit jelent nem én vagyok az élete nője? Vagy nem szeret eléggé? Neki is vannak hibái és én annak ellenére is hozzá mennék, de ő nem igy van velem.
2010. nov. 24. 22:34
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én nem hányok a menstruációmkor de már 3 szor is ki köttem a sűrgösségin ,perfuzioról adták a fájdalom szüntetőt,mert már nem bírtam a fájdalmat és hideg rázásaim voltak, pedig tiszta víz voltam, mert izzadtam,amugy nekem se hatnak ezek a fájdalom szüntetők.Na de végülis nem ez a problémám,szerintem a párom nem szeret annyira és valóba CSAK szeret, mindig kifogásai vannak az eljegyzéssel kapcsolatosan és mindig más kifogás, az egyik szavával letagadja a másikat nem tudok eligazodni rajta mit akar:(
2010. nov. 25. 08:36
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Na látod, Te megválaszoltad magadnak...

Most már csak arra kell válaszolnod magadnak, hogy vajon ÉRDEMES-e erre a srácra pazarolnod az idődet?

egyébként mennyi idősek vagytok?

2010. nov. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Én 20éves és barátom 25 éves
2010. nov. 25. 08:49
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Hiba nélküli ember nincs.

Ha szeretne és el akarna venni feleségül, megkérné a kezed és elgyezne, majd feleségül venne.

32 éve menstruálok, 26 éve vagyok férjnél, szültem 2 gyereket, de (és az így volt mindig is és most is így van)már napokkal a menstruáció előtt görcseim vannak, ingerlékenyebb vagyok (nem, az ingerlékenységen sem az "onfigyelemmel" (A válasz megírásának időpontja: ma 06:45), sem az önfegyelemmel nem lehet megszabadulni), számtalanszor orvoshoz kell vinni, mert a gyógyszerek nem használnak, a teák meg olyanok, mint halottnak a csók (és itt nem a filmre gondolok).

És nem szeretem kihasználni a menstruációs napokat sem hisztizésre, sem másra; viszont a családom figyelembe veszi, hogy nem érzem jól magam, sőt azt is, hogy ingerlékenyebb vagyok.

Ha a menstruációs panaszok számítottak volna, hogy elvegyen-e a férjem, sose mentem volna férjhez. Ő elfogadja, hogy ez van, nem tudunk változtatni rajta (orvos sem). De szerelemből házasodtunk, most is szeretjük egymást, a másik hibáival, betegségeivel együtt.

Ha emiatt nem akar eljegyezni, el kellene gondolkodnod, hogy érdemes-e folytatnotok a kapcsolatotokat, mert ez csak egy kibúvó és nem egy valós indok.

2010. nov. 25. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) a válaszodat végre valaki megért
2010. nov. 25. 09:38
 16/16 anonim válasza:

Kérjetek nőgyógyásztól vagy háziorvostól MERISTIN receptet!

Nekem nem változott a hangulatom,de elviselhetetlen fájdalmaim voltak.Egyszer a gyógyszertárba ezt adták(azóta vény köteles)és nálam nagyon hatásos volt!

A fogamzásgátló is tud segíteni!(habár nálam nem hozott teljes sikert fájdalom terén)

Remélem tudtam segíteni a rosszabb napokra:)

2010. nov. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!