Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » A barátom azt mondta, hogy el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom azt mondta, hogy el akar jegyezni? Tovább lent bajba vagyok

Figyelt kérdés
Már el is jegyzett volna csak nem szereti az egyik szokásomat amit most nem teszek közzé, mert túl hosszú lenne. Ez mit jelent nem én vagyok az élete nője? Vagy nem szeret eléggé? Neki is vannak hibái és én annak ellenére is hozzá mennék, de ő nem igy van velem.
2010. nov. 24. 22:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha nem közlöd velünk, nem tudunk tanácsot adni. Ha nem akarod kiírni, legalább körvonalakban írd le miről van szól. Szexel kapcsolatos?
2010. nov. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem birjatok elviselni egymas szokasait, akkor mirol beszeltek meg?

A hazassag utan mar mindennap egyutt lesztek, s ott mar turelemre is szukseg lesz, de igy, hogy nem fogadjatok el egymas tulajdonsagait, nincs ertelme az egesznek.

2010. nov. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem szexel kapcsolatos,hanem mikor menstruálok akkor nagyon hisztis vagyok akaratom ellenere,na meg nagyon beteg is nagyon rosszul vagyok és görcsöl is a hasam nagyon,lehet ez miatt vagyok hisztis,ilyenkor nem jó semmi nem lehet hozzámszollni,de én úgy érzem,hogy megprobáltam nem hiztizni,de ezt csak azok értik meg akik igy vannak,na és amugy is egy nagyon ideges ember vagyok,de ezt azt hiszem örököltem:(
2010. nov. 24. 22:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló gondom nekem is van a menstruáció előtt és közben. De ha a párod türelmesen áll hozzád, kedves,megértő, akkor az már önmagában csökkenti. Elég durva, hogy a tied meg ezzel magyarázza, hogy nem jegyez el.


A "szeretlek, csak" nem ugyanaz, mint a "szeretlek"....

2010. nov. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most ez tántorítja vissza, akkor sztem kár a gőzért. A rossz szokásokat az évek előrehaladtával egyre kevésbé toleráljuk a másiknál. Ha már most így vacakol, később feladja....
2010. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

én is kiba... hisztis tudok lenni olyankor, ugyanúgy görcsöl mint neked, alig bírok megmaradni.

ilyenkor vegyél be advilt vagy no spat. az segít a fájdalmon.

egyébként ha már ez elég ok arra, hogy ne vegyen el, akkor képzeld csak bele magad abba a pár hétbe, ami a gyerekszülés után van. folyamatos fáradtság, hiszti, aggódás, nyűgösködés.

lehet, h jobb is, ha ebből nem lesz komolyabb.

2010. nov. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mentstruációs migrénem van,elég súlyos formájú,néha a morfium tartalmú bogyó sem segít már,kedvesem 10 éve mellettem,van ha kell fogja kezem ha kell hozza a hányós vödröt,átvészeli a dührohamaimat, a sugárhányást,az nyűglődésemet a fájdalmaim miatt...Szóval ha ez neki nem megy már a kapcsolat elején,nem jósolok nagy jövőt nektek.

Nem szeret őszintén,a másikat úgy szeretem ahogy van nem úgy ahogy elképzelem magamnak...

2010. nov. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a férfiak szeretnek mondva csinált kifogássokkal ürügyekkel jönni ha nem akarnak valamit...
2010. nov. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

"orokoltem!"

A hiszti egy rossz szokas, tehat onfigyelemmel ettol meglehet szabadulni pl.

Vannak nyugtato gyogynovenyteak, amik segitsegedre vannak a havi ciklus idejen pl. igy mar csak megkell tanulni uralkodni az erzeseiden.

Cickafarkfu tea es kamilla tea nagyon jot tesz es segiteni fog. Tehat ettol a rossz tulajdonsagodtol, szokasodtol megtudsz valni, csak akarni kell!

Akkor orokolted, amikor ugyanugy viselkedsz! Tehat a viselkedest viszed tovabb, mivel ez nem egy sulyos betegseg, csak rossz szokas.

2010. nov. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
72%

Egyik fele a kérdésnek Rád irányul a másik viszont a párodra...ha nekem ilyent mondana a párom, hogy eljegyeznélek, de van egy rossz szokásod ami miatt lehet mégse...hát köszi úgy ott hagynám mint a huzat....

Nem azért mert tökéletes vagyok, hanem mert Ő sem tökéletes és egy kapcsolat nem arról szól, hogy "szeretlek csak..."

tudod ha a páromat az elején elhagytam volna a rossz tulajdonságai alapján vagy "csak"-al szerettem volna akkor az már régen rossz lett volna...ugyanígy nekem is voltak rossz napjaim...nem kevés...

Szóval szerintem nem szeret ELÉGGÉ a párod a házassághoz...


Te meg a hisztizést befejezheted, mert a nők szeretik kihasználni ezeket a menstruációs napokat arra, hogy hisztizzenek, olyankor "szabad". Mondom én ezt olyan nőként aki menstruációkor sokszor még hányok is...és akinek a Nurofen már csak cukorka. Mégsem tépem a hajamat...tény hogy nincs jókedvem, de ezért nem hisztizek a páromnak...legalábbis nem gyakran, mindig...


Szóval lehet nálatok is igaz a mondás, hogy zsák a foltját...

2010. nov. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!