Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek örömet szereznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek örömet szereznék ezzel a páromnak?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk együtt a párommal, nagy a szerelem, és komoly terveink vannak egymással. Tudom korai még, de Ő azt mondogatja, hogy Karácsonykor szeretne eljegyzést, és minden jel arra utal már, hogy tényleg komolyan gondolja. Már gondolkodtunk a Karácsonyon, hogy hogyan fogunk találkozni, mert Szenteste a családunkkal leszünk, így napközben gondoltuk.

Én viszont kitaláltam, hogy mi lenne, ha 23.-án elmennénk wellness-ezni, és ott töltenénk egy éjszakát, így 24.-én együtt ébrednénk, és minden olyan szép lenne. :)

Már kinéztem a helyet, megfelel az ár is (Anyukám olyan kedves, azt mondta menjek el nyugodtan, és kifizeti nekem az én részemet), bár tényleg nem drága azaz 1 éjszaka.

Szóval szerintetek ez jó ötlet lenne? Örülne a párom? Főleg, ha tényleg az eljegyzésen gondolkodik, mindeképp meghittebb lenne egy ilyen szép helyen...

Én 22L, Ő 20F


2010. nov. 15. 20:10
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Igazad van, biztos a tudatalattim. :)
2010. nov. 15. 20:45
 12/21 anonim ***** válasza:
En is eleg gyorsan es fiatalon mentem ferjhez, de ez az 1 honap semmi, a pasi meg nagyon fiatal. Ferfiben egy 20 eves meg borzasztoan gyerek - akarmennyire is felnottkent probal gondolkodni. Ha idosebb lenne toled, talan meg OK, de 20 evessel 1 honap utan?? Miert nem tudtok varni? Csalodas lesz belole, mert meg fogja gondolni magat.
2010. nov. 16. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Ez az amit soha nem lehet tudni.. nem tudhatja az ember, hogy ki lesz az, mikor jön el azaz ember, akivel leéli az életét. A szüleim 16 éves korukban jöttek össze, és azóta is együtt vannak, és nem volt közben más.

Hát a sok pesszimista embernek vagy korán megkérték már a kezét, aztán lelépett a másik, vagy az átlagot nézi, és amiatt ítélkezik. Én kívánom, hogy mindenki megtalálja a boldogságot, akár rövid időn belül, akár hosszú idő elteltével. A sors úgyis meghozza a választ! :)

2010. nov. 16. 08:29
 14/21 A kérdező kommentje:

Meg amúgyis, mégha meg is kéri a kezem most, az esküvőre még várnánk, és azalatt az idő alatt úgyis megismerjük egymást,

és kiderül, hogy életre szóló-e a kapcsolatunk, úgyhogy nem kell aggódni, hogy túl fiatalok vagyunk, időnk, mint a tenger! És az eljegyzés se kötelez semmire egyébként, viszont ha boldogok vagyunk, akkor nem számít se kor, se idő, csak mi :)

2010. nov. 16. 08:33
 15/21 anonim ***** válasza:

Kedves előttem válaszolók! Az eljegyzés még nem házasság. Én 2 hete ismertem a párom, és egy hete jártunk együtt, amikor megérte a kezem, és én igent mondtam. Ennek 4 éve, 2 éves házasok vagyunk, most várjuk az első babánkat. A szüleim, 3 nappal a megismerkedésük után összeköltöztek, 4 hónap múlva összeházasodtak, ennek 30 éve. 2 hét után is lehet jó döntést hozni és 12 év után is rosszat.


Kedves Kérdező! Nagyon romantikus ötletnek tartom a karácsony előtti wellnesselést. Ha mind a ketten szeretnétek az eljegyzést, akkor hajrá! Sok sikert, kitartást, türelmet és boldogságot kívánok! Remélem az eljegyzést, legyen rövid, vagy hosszú, hosszú, boldog házasság fogja követni!


27 hetes Kismama

2010. nov. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

"2 hét után is lehet jó döntést hozni és 12 év után is rosszat."

Én is ugyanígy gondolom, erre nincsenek szabályok.

Az ember érzi ott legbelül, hogy mit kell tennie!


Nagyon szépen köszönöm a jókívánságodat!

Én is nagyon boldog életet kívánok Nektek!

2010. nov. 16. 11:54
 17/21 ekeke ***** válasza:
59%
Költözzetek össze, főzz-moss-takaríts rá, szedd össze a szaros gatyáját, legyenek anyagi nehézségeitek, kelljen dolgozni, este hullán essetek az ágyba... No, ha fél év után így is barátok vagytok még, legyen eljegyzés!
2010. nov. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Neked nem jött össze ugye? Attól vagy ilyen keserű? :)


Kismama

2010. nov. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Biztosan :)
2010. nov. 28. 08:58
 20/21 anonim ***** válasza:
együtt vagytok még?
2011. nov. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!